vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Řazení vlaků sci-fi  

Číslo nebo jméno vlaku
Řadové označení vozu Listovat
Vyhledávání podle autora
  Nápověda

» Vložit nový vlak


Tato sci-fi sekce je určena pro vlaky, které nemusí až tak odpovídat realitě. Využití může být různé, například jako pískoviště pro zcela nereálná řazení nebo jako nástroj pro vizualizaci řazení vlaků, které můžete pomocí trvalého odkazu prezentovat jinde na internetu (diskuzní fóra, facebook, ...). Vlaky mohou vkládat i neregistrovaní uživatelé, neprobíhá žádné schvalování, vlaky jsou zveřejněny ihned. Vlaky, které vypadají jako nepovedené pokusy, budou v rámci úspory místa smazány.

Naposled přidané nebo aktualizované vlaky

  R/G/B 453   Jadran   Split 20.50, Ogulin 4.01-4.09, Zagreb Gl.K. 5.35-6.40, Koprivnica 8.05-8.12, Gyékényes 8.26-8.51, Nagykanizsa 9.15-9.22, Szombathely 10.55-10.56, Csorna 11.54-12.03, Hegyeshalom 12.31-12.39, Rajka 12.51-13.01, Bratislava hl.st.13.41-14.01, Břeclav 14.54-15.04, Brno hl.n. 15.39-15.41, Pardubice hl.n. 17.19-17.20, Praha hl.n. 18.40
  982   Vysočina   Brno, Havlíčkův brod, Praha
  IC 45131   Heweliusz   Myślenice - Dzierżawa - Chojnice - Alakowice - Bałtyk Główny - Wejherowo
  IC 52113   Bałtyk   Bałtyk Miasto - Bałtyk Główny - Alakowice - Janiszew - Strzęsowiec - Karpice - Włodowice - Grabówek - Grodzisk Zachodni
  Os 3050      Ostrava-Svinov - Ostrava hl.n. - Bohumín - Dolní Lutyně - Dětmarovice - Závada - Petrovice u Karviné
  26202/26201      Lublin 10:45, Nałęczów 11:08-11:08, Puławy Miasto 11:22-11:23, Pionki Zachodnie 12:06-12:07, Radom 12:28-12:35, Skarżysko-Kamienna 13:08-13:13, Kielce 13:55-14:15, Włoszczowa 14:57-14:58, Koniecpol 15:18-15:19, Częstochowa Stradom 16:00-16:10, Lubliniec 16:44-16:47, Fosowskie 17:17-17:18, Opole Główne 17:43-17:50, Brzeg 18:18-18:19, Oława 18:32-18:33, Wrocław Główny 18:55
  TLK 41132   Karpaty   Bałtyk Główny - Alakowice - Chełminów - Strzęsowiec - Bohunowo - Sansomierz - Turów - Dębica - Grabiny - Grodzisk - Rochowice Główne
  ic 321/987   bolko   szczeczin lublin
  EC 259   Croatia   Wien Hbf 15.58, Bruck an der Mur 17.56-17.58, Graz Hbf 18.33-18.39, Spielfeld-Straß 19.08-19.20, Maribor 19.35-19.40, Celje 20.35-20.38, Dobova 21.50-22.05, Zagreb GK 22.36
  iR 65113   Lazur   Alakowice 4:39 - Bałtyk Główny 4:49,-4:52 - Bałtyk Miasto 5:01
  TLK 28/29   Pomorzanin   Kudowa-Zdrój - Gdynia
  IC 2/3   Heweliusz   Wrocław - Gdynia
  Sp 1879      Kladno-Dubí - Kladno-Švermov - Kladno-Ostrovec - Kladno město - Kladno - Hostivice - Praha-Dejvice - Praha Masarykovo nádraží
  IC/Ex 112   Silesia   Warszawa Wschodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Zachodnia - Opoczno Południe - Włoszczowa Północ - Zawiercie - Dąbrowa Górnicza - Sosnowiec Gł. - Katowice - Tychy - Rybnik - Wodzisław Śląski - Chałupki - Bohumín - Ostrava hl.n. - Ostrava-Svinov - Hranice na Moravě - Olomouc hl.n. - Zábřeh na Moravě - Česká Třebová - Pardubice hl.n. - Kolín - Praha-Libeň - Praha hl.n.
  tlk 31150   słupia   Łódź - Koluszki - Skierniewice - Żyrardów - Warszawa - Legionowo - Nowy Dwór Mazowiecki - Ciechanów - Mława - Działdowo - Iława - Prabuty - Malbork - Tczew - Gdańsk - Sopot - Gdynia - Rumia - Wejherowo - Lębork - Słupsk - Sławno - Koszalin - Ustronie Morskie - Kołobrzeg
» více ...








































vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?