vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Nadcházející řazení vlaků sci-fi 

Číslo nebo jméno vlaku
Řadové označení vozu Listovat
Vyhledávání podle autora
  Nápověda

» Vložit nový vlak


Tato sci-fi sekce je určena pro vlaky, které nemusí až tak odpovídat realitě. Využití může být různé, například jako pískoviště pro zcela nereálná řazení nebo jako nástroj pro vizualizaci řazení vlaků, které můžete pomocí trvalého odkazu prezentovat jinde na internetu (diskuzní fóra, facebook, ...). Vlaky mohou vkládat i neregistrovaní uživatelé, neprobíhá žádné schvalování, vlaky jsou zveřejněny ihned. Vlaky, které vypadají jako nepovedené pokusy, budou v rámci úspory místa smazány.

Naposled přidané nebo aktualizované vlaky

  IC 55108   Powiśle   Olsztyn Główny 16:20 - Olsztyn Zachodni - Morąg - Pasłęk - Elbląg - Malbork - Tczew - Smętowo - Twarda Góra - Warlubie - Laskowice Pomorskie - Bydgoszcz Gł. 22:10
  Ex 1558   Budapest-Beograd Express   Budapest-Keleti pu. 7.00 - Kiskoros 9.18-9.20 - Kiskunhalas 9.53-9.55 - Kelebia 10.24-10.25 - Subotica 11.00-11.05 - Novi Sad 12.17-12.30 - Beograd Center 13.43
  Ex 501      Praha Holešovice 5:56 Pardubice hln 6:51 6:52 Olomouc hln 8:19 8:21 Ostrava Svinov 9:18 9:19 Ostrava hln 9:25
  R/Ex 568/56809   Smok   Praha hl.n. - Praha Libeň - Pradubice - Ústí nad Orlicí - Ostrava Svinov - Ostrava hl.n. - Bohumín - Chałupki - Racibórz - Kędzierzyn Koźle - Opole Główne - Brzeg - Oława - Wrocław Główny - Wrocław Mikołajów - Oborniki Śląskie - Żmigród - Rawicz - Leszno - Kościan - Poznań Główny - Gniezno - Mogilno - Inowrocław - Toruń Główny - Toruń Miasto - Aleksandrów kujawski - Włocławek
  EC 181   Comenius   Berlin Hauptbahnhof (tief) (19:15) - Berlin Südkreuz (19:20-19:21) - Dresden-Neustadt (20:53-20:55) - Dresden Hauptbahnhof (21:00-21:02) - Bad Schandau (21:26-21:28) - Děčín hlavní nádraží (21:45-21:48) - Ústí nad Labem hlavní nádraží (22:04-22:08) - Praha-Holešovice (23:07-23:09) - Praha hlavní nádraží (23:19)
  IC+ZKA 123086   Kobieliniec   (ZKA) Łowicz główny 13:14-Warszawa Zachodnia 13:48 (ZKA)-Warszawa Centralna 13:51-13:55-Warszawa Wschodnia 13:58-14:01-Wołomin 14:13-14:14-Tłuszcz 14:21-14:22-Łochów 14:31-14:32-Małkinia 14:44-14:45-Czyżew 14:56-14:57-Szepietowo 15:09-15:10-Łapy 15:21-15:22-Białystok 15:30
  EN 1081   Smoczysko   Budapest-Keleti - Vac - Szob - Sturovo - Nove Zamky - Bratislava Hlavna Stanica - Kuty - Breclav - Ostrava Hlavni Nadrazi - Bohumin - Chałupki - Racibórz - Opole Główny - Brzeg - Wrocław Główny - Wrocław Mikołajów - Oborniki Śląskie - Żmigród - Rawicz - Leszno - Kościan - Poznań Główny - Gniezno - Mogilno - Inowrocław - Bydgoszcz Główna - Laskowice Pomorskie - Tczew - Gdańsk Główny - Gdańsk Wrzeszcz - Gdańsk Oliwa - Sopot - Gdynia Główna
  IC 65001   Gryf   Elbląg - Pasłęk - Małdyty - Morąg
  Ex/R/D 56585/56   Pomorzanka   Gdańsk Główny - Sopot - Gdynia Główna - Rumia - Wejherowo - Lębork - Słupsk - Koszalin - Białogard - Łobez - Stargard Szczeciński - Szczecin Dąbie - Szczecin Główny - Gryfino - Rzepin - Zielona Góra Główna - Głogów - Lubin - Legnica - Wrocław główny - Oława - Brzeg - Opole Główne - Kędzierzyn Koźle - Racibórz - Chałupki - Bohumín - Ostrava Svinov - Brno hl.n. - Břeclav - Wien Sübanhof
  IC/EIC Makieta Kolejowa Bercikowo v3.   Panoromama/Barbakan/Matejko   Bercikowo Ligota - Niżyńców - Wilcza (Odpinanie Składu Matejko) - Makieta - Jaśkowice - Chałupki -(odpinanie składu Panorama) - Piotrków - Rybnik (oblot)
  KM 21370   RE90/1   Nasielsk - Działdowo
  ZKA 413   Zastępcza komunikacja autobusowa   (ZKA) Dobieszyn 14:11-Radom 14:29 (ZKA)
  EIC 5780   WARMIA   Olsztyn Główny - Iława Główna - Toruń Wschodni - Toruń Główny - Inowrocław - Gniezno - Poznań Główny - Zbąszyń - Zbąszynek - Zielona Góra Główna
  EX 212   Zapadňar   Praha - Plzeň - Cheb
» více ...





vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?