vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Nadcházející řazení vlaků sci-fi 

Číslo nebo jméno vlaku
Řadové označení vozu Listovat
Vyhledávání podle autora
  Nápověda

» Vložit nový vlak


Tato sci-fi sekce je určena pro vlaky, které nemusí až tak odpovídat realitě. Využití může být různé, například jako pískoviště pro zcela nereálná řazení nebo jako nástroj pro vizualizaci řazení vlaků, které můžete pomocí trvalého odkazu prezentovat jinde na internetu (diskuzní fóra, facebook, ...). Vlaky mohou vkládat i neregistrovaní uživatelé, neprobíhá žádné schvalování, vlaky jsou zveřejněny ihned. Vlaky, které vypadají jako nepovedené pokusy, budou v rámci úspory místa smazány.

Naposled přidané nebo aktualizované vlaky

  IR 196   Niemen   Białystok 20:20, Ełk 21:37
  IR 196   Niemen   Małkinia 18:53, Łapy 19:45, Białystok 20:01/20:10, Sokółka 20:46, Kożnica Białostocka 21:01, Grodno 22:44
  OS 4098   lodowy   Katowice- Tychy lodowisko
  EIC 68   Bieda   Kraków Główny - Gdańsk Główny
  IC 098      Wien Hbf - Kraków Główny
  3      Bad Reichenhall (11:37)- Piding(11:40-11:41)-Hammerau(11:45-11:48)-Ainring(11:51)-Frelassing OB Hofham(11:53-11:54)-Freilassing OB(11:57-12:07)-Salzburg Liefering(12:10)-salzburg Europark(12:12)-Salzburg Aiglhof(12:14-12:15)-salzburg Mülln(12:16)-Salzburg hbf.(12:19-12:21)-Salzburg Sam(12:24-12:25)-Salzburg gnigl(12:26)-Salzburg Parsch(12:28-12:29)-Salzburg Aigen(12:30-12:31)-Salzburg Süd(12:33)-Puch Urstein(12:38-12:38)-Puch(12:40-12:41)-Oberalm(12:42-12:43)-Hallein(12:45-12:46)-Hallein Burgfried(12:47-12:48)-Bad Vigaun(12:49-12:50)-Kuchl Garnei(12:52)-Kuchl(12:55)-Golling Abtenau(12:58-12:59)-Tenneck(13:11-13:12)-Werfen(13:15)-Pfarrwerfen(13:17-13:18)-Bischofshofen(13:22-13:24)-Mitterberghütten(13:27-13:28)-St.Johann im Pongau(13:33-13:34)-Schwarzach St.Veit(13:39)
  Os 58412      Hel-Jurata-Jastarnia-Jastarnia Wczasy-Kuźnica (Hel)-Chałupy-Władysławowo Port-Władysławowo-Swarzewo-Puck
  PREG 203      Gdynia Gł. - Hel
  EIC 46045      Bohumin - Warszawa Główna
  radjowy 111165   przbojowy pociąg   Sopot Gdańsk oliwa Gdańsk wrzeszcz Gdańsk główny puszcz Gdański Malbork Warszawa Stadion Warszawa Gdańska Warszawa centralna Warszawa główna
  IC 1530/1   Kujawiak   Warszawa Centralna 17:05, Warszawa Wschodnia 17:12, Nowy Dwór Mazowiecki 17:32, Ciechanów 18:02, Mława 18:17, Iława Główna 19:08, Jabłonowo Pomorskie 19:30, Toruń Wschodni 20:08, Toruń Miasto 20:12, Toruń Główny 20:18, Solec Kujawski 20:39, Bydgoszcz Wschód 20:48, Bydgoszcz Leśna 20:52, Bydgoszcz Główna 20:57
  IC 3524/5   Kolberg   Kraków Główny 10:57, Miechów 11:41, Sędziszów 12:05, Jędrzejów 12:19, Kielce 12:48, Suchedniów 13:16, Skarżysko-Kamienna 13:28, Radom 14:18, Przysucha 14:48, Warszawa Zachodnia 16:04, Warszawa Centralna 16:15, Warszawa Wschodnia 16:22, Legionowo 16:35, Nowy Dwór Mazowiecki 16:49, Nasielsk 16:58, Ciechanów 17:17, Mława 17:32, Działdowo 17:42, Nidzica 17:59, Olsztynek 18:21, Olsztyn Zachodni 18:42, Olsztyn Główny 18:46
  IC 10872   Plażowicz   Świnoujście – Międzyzdroje – Wysoka Kamieńska – Goleniów – Szczecin Dąbie – Stargard – Chociwel – Runowo Pomorskie – Łobez – Świdwin – Białogard – Koszalin – Sławno – Słupsk – Lębork – Wejherowo – Rumia – Gdynia Główna – sopot – Gdańsk Oliwa – Gdańsk Wrzeszcz – Gdańsk Główny
  IC 4120/4121   Daszyński   Bielsko-Biała Gł. 15:57 - Pszczyna - Katowice - Częstochowa - Koluszki - Warszawa Gdańska - Warszawa Wsch. 20:48
  OsP 15139   RE90   Warszawa Zachodnia (peron 8) 15:26, Warszawa Wola 15:39, Warszawa Młynów 15:41, Warszawa Koło 15:43, Warszawa Powązki 15:46, Warszawa Gdańska 15:51, Warszawa Zoo 15:54, Warszawa Toruńska 15:58, Legionowo 16:07, Nowy Dwór Mazowiecki 16:16, Modlin 16:19, Pomiechówek 16:23, Nasielsk 16:30, Świercze 16:37, Gąsocin 16:43, Gołotczyzna 16:47, Ciechanów 16:54
» více ...





vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?