vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Nadcházející řazení vlaků sci-fi 

Číslo nebo jméno vlaku
Řadové označení vozu Listovat
Vyhledávání podle autora
  Nápověda

» Vložit nový vlak


Tato sci-fi sekce je určena pro vlaky, které nemusí až tak odpovídat realitě. Využití může být různé, například jako pískoviště pro zcela nereálná řazení nebo jako nástroj pro vizualizaci řazení vlaků, které můžete pomocí trvalého odkazu prezentovat jinde na internetu (diskuzní fóra, facebook, ...). Vlaky mohou vkládat i neregistrovaní uživatelé, neprobíhá žádné schvalování, vlaky jsou zveřejněny ihned. Vlaky, které vypadají jako nepovedené pokusy, budou v rámci úspory místa smazány.

Naposled přidané nebo aktualizované vlaky

  Os 4515      Znojmo 11:56, Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov 12:22-12:26, Mikulov na Moravě 12:48-12:50, Břeclav 13:11
  IC 112   Silesia   Warszawa Wschodnia(13:09)- Warszawa Centralna(13:15)- Warszawa Zachodnia(13:29)- Opoczno Południe(14:30)- Włoszczowa Płn(15:00)- Zawiercie(15:33)- Dąbrowa górnicza(15:52)- Sosnowiec główny(16:00)- Katowice(16:10)- Tychy(16:33)- Rybnik(17:03)- Wodzisław Śląski(17:18)- Chałupki(17:36)- Bohumin(17:43)
  TLK 15150   Delfin   Warszawa Zachodnia(07:24)- Warszawa Centralna(07:29)- Warszawa Wschodnia(07:41)- Legionowo(08:00)- Nowy dwór mazowiecki(08:20)- Ciechanów(08:54)- Mława(09:13)- Działdowo(09:25)- Iława Główna(10:01)- Prabuty(10:36)- Malbork(10:59)- Tczew(11:13)- Gdańsk Główny(11:34)- Gdańsk Wrzeszcz(11:41)- Gdańsk Oliwa(11:46)- Sopot(11:51)- Gdynia Główna(12:01)- Rumia(12:15)- Wejherowo(12:27)- Lębork(12:53)- Wrzeście(13:42)- Łeba(14:00)
  Sp 1941   Jizera   Turnov (4:41) - Bakov nad Jizerou (5:08) - Mladá Boleslav hl.n. (5:21) - Všetaty (5:50) - Neratovice (5:58) - Praha hl.n. (6:35) - Praha-Vršovice (6:41)
  813   Moravan   Brno hl.n. 16.36, Břeclav 17.21-17.28, Přerov 18.35-18.37, Olomouc hl.n. 18.51
  TLK 18114   Pobrzeże   Łódź Fabryczna(09:14)- Łódź Widzew(09:22)- Koluszki(09:38)- Skierniewice(10:11)- Żyrardów(10:27)- Warszawa Zachodnia(10:53)- Warszawa Centralna(11:00)- Warszawa Wschodnia(11:16)- Legionowo(11:32)- Nowy dwór mazowiecki(11:43)- Ciechanów(12:15)- Mława(12:41)- Działdowo(12:53)- Iława Główna(13:28)- Prabuty(13:48)- Malbork(14:10)- Tczew(14:23)- Gdańsk Główny(14:42)- Gdańsk Wrzeszcz(14:49)- Gdańsk Oliwa(14:55)- Sopot(15:00)- Gdynia Główna(15:11)- Rumia(15:34)- Wjherowo(15:47)- Lębork(16:38)- Słupsk(17:25)- Sławno(17:43)- Koszalin(18:24)- Ustronie morskie(18:53)- Kołobrzeg(19:07)
  Ex Ex 7319   Matej mansfeld   Praha hl.n - Hamburg
  os 8531      Košice Lipany
  Zezłomowanie EP09      Pruszków Bocznica
  Os 4500      Břeclav 5:56, Mikulov na Moravě 6:22-6:23, Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov 6:50-6:51, Znojmo 7:20
  Os 14250   Baťův Přípoj   Otrokovice 12:10 - Zlín střed 12:22
  Ex 144   Karlex   Nürnberg Hbf - Marktredwitz .- Pomezí nad Ohří - Cheb - Sokolov - Karlovy Vary - Chomutov - Most - Teplice v Čechách - Ústí nad Labem hl.n. - Lovosice - Roudnice nad Labem - Karlupy nad Vltavou - Praha Holešovice - Praha hl.n.
  IC 67300   Bystra   Lublin Gł. - Lublin Zach. - Nałęczów - Puławy Miasto - Pionki Zach. - Radom - Skarżysko Kamienna - Suchedniów - Kielce - Jędrzejów - Sędziszów - Miechów - Kraków Gł. - Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona - Sucha Beskidzka Zamek - Maków Podhalański - Chabówka - Nowy Targ - Poronin - Zakopane
  1025   Bezděz   Liberec,Jablonné v Podještědí,Mimoň,Česká Lípa Hl.n.,Staré Splavy,Doksy,Bakov n. Jizerou,Mladá Boleslav Hl.n.,Všetaty,Neratovice,Praha-Čakovice,Praha-Vysočany,Praha Hl.n.,Praha-Smíchov
  EC 63   Královec   Königsberg Hbf - Elbing - Danzig Hbf - Graudenz Hbf - Bromberg Hbf - Posen Hbf - Leinsberg (Wartheland) - Breslau Hbf - Oppeln Hbf - Bohumín - Ostrava hl.n. - Olomouc hl.n. - Pardubice hl.n. -Praha-Libeň - Praha hl.n.
» více ...





vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?