vagonWEB
Wagony pasażerskie
 
vagonWEB
Wagony pasażerskie
pl         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Nadchodzące zestawienia pociągów sci-fi 

Numer lub nazwa pociągu
Klasa wagonu Przewoźnicy
Szukaj według autora
  Nápověda

» Dodaj nowy pociąg


This sci-fi section will be closed on 11.12.2021.

This sci-fi section is dedicated to not fully real trains. Usage may be different, for example as a sandbox for fantasy compositions or as a tool for train visualization that you can present elsewhere on the internet (forums, facebook, ...). Trains can add also an unregistered user, there are no waiting approval, trains are published online.

Ostatnio dodane pociągi

  REX/RE 1209   Saalachtaler   Saalfelden 10:10 - Lofer 10:28-10:30 - Bad Reichenhall Hbf 10:43-10:44 - Freilassing 10:56-10:57 - Salzburg Taxham Europark 11:00 - Salzburg Mülln Altstadt 11:03 - Salzburg Hbf 11:05-11:16 - Sekirchen am Wallersee 11:27 - Neumarkt am Wallersee 11:35-11:36 - Steindorf bei Straßwalchen - Straßwalchen West - Friedburg - Lengau - Munderfing - Schalchen-Mattighofen - Mattighofen 11:58-12:00 - Furth - Uttendorf-Helpfau - Mauerkirchen - St. Georgen/Mattig - Braunau am Inn 12:20-12:22 - Simbach/Inn 12:25
  EC/D 188   Südsteiermark   Maribor, Spielfeld-Straß, Leibnitz, Graz Hbf 11:51-12:17, Bruck an der Mur, Leoben Hbf, St. Michael, Selzthal, Spital am Pyhrn, Traun, Kirchdorf an der Krems, Linz Hbf, St. Georgen an der Gusen, Kefermarkt, Freistadt, Summerau, Horní Dvořiště, Rybník, Česke Budějovice
  Zvl.Sp 9338   První jízda Všudybylky po opravě   Praha Masaryk.n. 19:17->Praha Holešovice zastávka 19:20->Praha Podbaba 19:23-19:24->Libčice nad Vltavou 19:47-19:49->Kralupy nad Vltavou 19:58-20:04->Kralupy nad Vlt.př. 20:06-20:07->Zeměchy 20:08->Olovnice 20:10-20:11->Slaný 20:41
  Zvl R 70021      Lužná-Praha
  Sp 1972      Jihlava (7:49) - Dobronín (7:57-7:58) - Šlapanov (8:05-8:06) - Havlíčkův Brod (8:14-8:22) - Světlá nad Sázavou (8:35-8:37) - Leština u Světlé (8:47-8:48) - Vlkaneč (8:53-8:54) - Golčův Jeníkov město (8:59-9:00) - Čáslav (9:10-9:11) - Kutná Hora hlavní nádraží (9:19-9:20) - Kolín (9:29)
  Zvl.Os 9233   Českobrodská   Praha Smíchov 9:22->Praha hl.n. 9:30-9:37->Praha Libeň 9:41-9:42->Praha Běchovice 9:57-9:58->Úvaly 10:09-10:11->Český Brod 10:20->Český Brod 10:32->Úvaly 10:41-10:43->Praha Běchovice 10:54-10:55->Praha Libeň 11:10-11:11->Praha hl.n. 11:15-11:22->Praha Vršovice 11:29-11:30->Praha Braník 11:37
  rjx 160   Vladimír Čech   Zahrádka HL.N., Zahrádka - Husov, Z.J.N., Smrkov, Slípkov HL.N., Šeříkov, Kalinov HL.N., Lubošov HL.N., Čejetice, J.J.N., Javorník HL.N., Desná, Nová Ves na Šumavě, Bystřice, Regensburg HBF, Kryry, Vroutek, Podbořany, Žatec - západ, Chomutov, Chomutov - město, Jirkov, Náměšť nad Oslavou, Most
  Ex 2008   OBB   Wien - České Budějovice
  Ex 258   Polonia Express   Budapest-Keleti pu. - Somoskőújfalu - Filakovo - Zvolen n.st. - Banska Bystrica - Zilina - Petrovice u. Karvine - Zebrzydowice - Katowice - Warszawa-Zachodnia - Warszawa-Wschodnia
  REX 1822   Koralm/MICOTRA   Udine 17:22, Tarvisio Boscoverde 18:30-18:38, Villach Hbf 19:03-19:16, Klagenfurt Hbf 19:40-19:42, Lavanttal 20:02-20:03, Deutschlandsberg 20:19-20:20, Graz Hbf 20:39
  IC 65758      Rzeszów Główny 12:52 - Łańcut - Leżajsk - Nowa Sarzyna - Rudnik nad Sanem - Nisko - Stalowa Wola Centrum - Stalowa Wola Rozwadów - Zaklików - Kraśnik - Lublin Główny - Lublin Zachodni - Nałęczów - Puławy Miasto - Dęblin - Pilawa - Warszawa Wschodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Zachodnia - Sochaczew - Łowicz Główny - Kutno - Koło - Konin - Słupca - Września - Swarzędz - Poznań Główny - Opalenica - Nowy Tomyśl - Zbąszynek - Świebodzin - Rzepin - Kostrzyn - Gryfino - Szczecin Główny 01:15
  662   Rožmberk   Brno hlavní nádraží (17:44) - Náměšť nad Oslavou (18:30-18:31) - Třebíč (18:51-18:52) - Okříšky (19:08-19:09) - Jihlava (19:35-19:40) - Jihlava město (19:43-19:44) - Dolní Cerkev (20:00-20:01) - Batelov (20:08-20:09) - Horní Cerkev (20:15-20:16) - Počátky-Žirovnice (20:31-20:32) - Jindřichův Hradec (20:53-20:55) - Kardašova Řečice (21:08-21:09) - Veselí nad Lužnicí (21:23-21:24) - České Budějovice (21:50-21:55) - Číčenice (22:15-22:16) - Protivín (22:21-22:22) - Strakonice (22:40-22:42) - Horažďovice předměstí (22:56-22:57) - Nepomuk (23:15-23:16) - Plzeň hlavní nádraží (23:43)
  EIC 8734   Skoczek   Wisła Gł. - Kutno
  Os 3787   Južný Rýchlik   Bratislava hl. St. - Šurany - Banská Bystrica - Zvolen - Košice / Barca - Košice
  TLK 13091   Galeria   Malbork - Piła Gł.
» więcej ...





vagonWEB.cz
Wagony pasażerskie

Zgłoś błąd