vagonWEB
Wagony pasażerskie
 
vagonWEB
Wagony pasażerskie
pl         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Nadchodzące zestawienia pociągów sci-fi  

Numer lub nazwa pociągu
Klasa wagonu Przewoźnicy
Szukaj według autora
  Nápověda

» Dodaj nowy pociąg


This sci-fi section is dedicated to not fully real trains. Usage may be different, for example as a sandbox for fantasy compositions or as a tool for train visualization that you can present elsewhere on the internet (forums, facebook, ...). Trains can add also an unregistered user, there are no waiting approval, trains are published online.

Ostatnio dodane pociągi

  Ex 71      Břeclav Brno hln Letovice Česká Třebová Pardubice hln Kolín Praha hln
  Sp 1611      Letovice Skalice nad Svitavou Blansko Brno hln Modřice Vranovice Šakvice Zaječí Podivín Břeclav
  NEx 1356      Ostrava nákl.n. - Praha Jih
  1654   Ještěd   Pardubice hl.n. - Liberec
  1123      Bern - Bern Wankdorf - Burgdorf - Aarau - Langenthal - Olten - Lenzburg - Dietikon - Zürich Hbf - Thalwil - Wädenswil - Pfäffikon - Ziegelbrücke - Sargans - Bad Ragaz - Chur
  Os 4211      Hodonín 12.09 3 Lužice 12.14 12.14 2/4 Moravská Nová Ves 12.17 12.18 2/2 Hrušky zastávka 12.21 12.21 Břeclav 12.28 1B
  1363   Ještěd   Liberec (06:03) - Rychnov u Jablonce nad Nisou (06:16 - 06:17) - Turnov (06:35 - 06:39) - Malá Skála (06:47 - 06:47) - Železný Brod (06:54 - 06:55) - Semily (07:02 - 07:03) - Stará Paka (07:22 - 07:23) - Dvůr Králové nad Labem (07:51 - 07:57) - Jaroměř (08:11 - 08:26) - Hradec Králové hl.n. (08:40 - 08:44) - Pardubice-Rosice nad Labem (08:58 - 08:58) - Pardubice hl.n. (09:02)
  Sp 1298   Klínovec   Praha Masarykovo nádraží - Praha Dejvice - Praha Veleslavín - Hostivice- Kladno - Kačice - Stochov - Nové Strašecí - Lužná u Rakovníka - Krupá - Měcholupy - Žatec - Březno u Chomutova - Chomutov - Černovice u Chomutova - Domina - Křimov - Nová Ves u Křimova - Výsluní- Rusová - Měděnec - Měděnec zast - Kovářská Městys - Kovářská - České Hamry - Vejprty - Cranzahl
  1361   Ještěd   Liberec (04:03) - Rychnov u Jablonce nad Nisou (04:16 - 04:17) - Turnov (04:35 - 04:39) - Malá Skála (04:47 - 04:47) - Železný Brod (04:54 - 04:55) - Semily (05:02 - 05:03) - Stará Paka (05:22 - 05:23) - Dvůr Králové nad Labem (05:51 - 05:57) - Jaroměř (06:11 - 06:26) - Hradec Králové hl.n. (06:40 - 06:44) - Pardubice-Rosice nad Labem (06:58 - 06:58) - Pardubice hl.n. (07:02)
  Sv UIC,Os      stanica Kfľujáňovo
  Sv UIC,Os      stanica Kfľujáňovo
  TLK 83186/7   Zefir   Kołobrzeg 18:30, Ustronie Morskie 18:42-18:44, Koszalin 19:10-19:15, Sławno 19:48-19:50, Słupsk 20:08-20:10, Lębork 20:41-20:43, Wejherowo 21:05-21:07, Rumia 21:17-21:19, Gdynia Główna 21:30-22:00, Sopot 22:10-22:12, Gdańsk Oliwa 22:16-22:18, Gdańsk Wrzeszcz 22:22-22:24, Gdańsk Główny 22:30-22:35, Tczew 22:54-22:56, Laskowice Pomorskie 23:42-23:44, Bydgoszcz Główna 00:20-00:35, Inowrocław 01:10-01:12, Piotrków Kujawski 01:41-01:43, Babiak 01:57-02:02, Kutno 02:36-02:38, Łęczyca 03:03-03:05, Ozorków 03:15-03:17, Zgierz 03:40-03:45, Łódź Żabieniec 03:53-03:55, Łódź Kaliska 04:00-04:05, Łódź Chojny 04:13-04:15, Łódź Widzew 04:23-04:25, Tomaszów Mazowiecki 04:52-04:54, Drzewica 05:19-05:21, Radom 05:55-06:15, Skarżysko-Kamienna 06:38-06:40, Suchedniów 06:47-06:49, Kielce 07:15-07:20, Jędrzejów 07:48-07:50, Sędziszów 08:03-08:05, Kozłów 08:13-08:15, Miechów 08:27-08:29, Kraków Główny 09:00
  TLK 83186/7   Zefir   Kołobrzeg 18:30, Ustronie Morskie 18:42-18:44, Koszalin 19:10-19:15, Sławno 19:48-19:50, Słupsk 20:08-20:10, Lębork 20:41-20:43, Wejherowo 21:05-21:07, Rumia 21:17-21:19, Gdynia Główna 21:30-22:00, Sopot 22:10-22:12, Gdańsk Oliwa 22:16-22:18, Gdańsk Wrzeszcz 22:22-22:24, Gdańsk Główny 22:30-22:35, Tczew 22:54-22:56, Laskowice Pomorskie 23:42-23:44, Bydgoszcz Główna 00:20-00:35, Inowrocław 01:10-01:12, Piotrków Kujawski 01:41-01:43, Babiak 01:57-02:02, Kutno 02:36-02:38, Łęczyca 03:03-03:05, Ozorków 03:15-03:17, Zgierz 03:40-03:45, Łódź Żabieniec 03:53-03:55, Łódź Kaliska 04:00-04:05, Łódź Chojny 04:13-04:15, Łódź Widzew 04:23-04:25, Tomaszów Mazowiecki 04:52-04:54, Drzewica 05:19-05:21, Radom 05:55-06:15, Skarżysko-Kamienna 06:38-06:40, Suchedniów 06:47-06:49, Kielce 07:15-07:20, Jędrzejów 07:48-07:50, Sędziszów 08:03-08:05, Kozłów 08:13-08:15, Miechów 08:27-08:29, Kraków Główny 09:00
  TLK 83186/7   Zefir   Kołobrzeg 18:30, Ustronie Morskie 18:42-18:44, Koszalin 19:10-19:15, Sławno 19:48-19:50, Słupsk 20:08-20:10, Lębork 20:41-20:43, Wejherowo 21:05-21:07, Rumia 21:17-21:19, Gdynia Główna 21:30-22:00, Sopot 22:10-22:12, Gdańsk Oliwa 22:16-22:18, Gdańsk Wrzeszcz 22:22-22:24, Gdańsk Główny 22:30-22:35, Tczew 22:54-22:56, Laskowice Pomorskie 23:42-23:44, Bydgoszcz Główna 00:20-00:35, Inowrocław 01:10-01:12, Piotrków Kujawski 01:41-01:43, Babiak 01:57-02:02, Kutno 02:36-02:38, Łęczyca 03:03-03:05, Ozorków 03:15-03:17, Zgierz 03:40-03:45, Łódź Żabieniec 03:53-03:55, Łódź Kaliska 04:00-04:05, Łódź Chojny 04:13-04:15, Łódź Widzew 04:23-04:25, Tomaszów Mazowiecki 04:52-04:54, Drzewica 05:19-05:21, Radom 05:55-06:15, Skarżysko-Kamienna 06:38-06:40, Suchedniów 06:47-06:49, Kielce 07:15-07:20, Jędrzejów 07:48-07:50, Sędziszów 08:03-08:05, Kozłów 08:13-08:15, Miechów 08:27-08:29, Kraków Główny 09:00
  TLK 38186/7   Zefir   Kraków Główny 19:00, Miechów 19:31-19:33, Kozłów 19:45-19:47, Sędziszów 19:55-19:57, Jędrzejów 20:10-20:12, Kielce 20:40-20:45, Suchedniów 21:11-21:13, Skarżysko-Kamienna 21:20-21:22, Radom 21:45-22:05, Drzewica 22:39-22:41, Tomaszów Mazowiecki 23:06-23:08, Łódź Widzew 23:35-23:37, Łódź Chojny 23:45-23:47, Łódź Kaliska 23:55-00:00, Łódź Żabieniec 00:05-00:07, Zgierz 00:15-00:20, Ozorków 00:43-00:45, Łęczyca 00:55-00:57, Kutno 01:22-01:24, Babiak 01:58-02:03, Piotrków Kujawski 02:17-02:19, Inowrocław 02:48-02:50, Bydgoszcz Główna 03:25-03:40, Laskowice Pomorskie 04:16-04:18, Tczew 05:04-05:06, Gdańsk Główny 05:25-05:30, Gdańsk Wrzeszcz 05:36-05:38, Gdańsk Oliwa 05:42-05:44, Sopot 05:48-05:50, Gdynia Główna 06:00-06:30, Rumia 06:41-06:43, Wejherowo 06:53-06:55, Lębork 07:17-07:19, Słupsk 07:50-07:52, Sławno 08:10-08:12, Koszalin 08:45-08:50, Ustronie Morskie 09:16-09:18, Kołobrzeg 09:30
» więcej ...





vagonWEB.cz
Wagony pasażerskie

Zgłoś błąd