vagonWEB
Vasúti személykocsik
 
vagonWEB
Vasúti személykocsik
hu         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Vonatösszeállítások sci-fi  

Vonatszám vagy vonatnév
Kocsi típusa Tallózás
Keresés a közzétevő személy szerint
  Segítség

» Új vonat hozzáadása


This sci-fi section is dedicated to not fully real trains. Usage may be different, for example as a sandbox for fantasy compositions or as a tool for train visualization that you can present elsewhere on the internet (forums, facebook, ...). Trains can add also an unregistered user, there are no waiting approval, trains are published online.

A legutóbb hozzáadott, vagy frissített vonatok

  893   Slovácký expres   Praha-Smíchov 14:40, Praha hlavní nádraží - Praha-Libeň - Kolín - Přelouč - Pardubice hlavní nádraží - Choceň - Ústí nad Orlicí - Česká Třebová - Olomouc hlavní nádraží - Přerov - Hulín - Otrokovice - Staré Město u Uherského Hradiště - Uherské Hradiště - Uherský Brod - Újezdec u Luhačovic - Luhačovice 19:22,
  TLK 54100/1   Doker   Gdynia Główna 6:57, Sopot - Gdańsk Oliwa - Gdańsk Wrzeszcz - Gdańsk Główny - Pruszcz Gdański - Tczew - Laskowice Pomorskie - Bydgoszcz Główna - Bydgoszcz Leśna - Bydgoszcz Wschód - Solec Kujawski - Toruń Główny - Aleksandrów Kujawski - Włocławek - Kutno - Łowicz Główny - Koluszki - Łódź Widzew - Piotrków Trybunalski - Radomsko - Częstochowa - Myszków - Zawiercie - Katowice 16:00,
  EIC 1800/1   Chrobry   Warszawa Wschodnia 15:29, Warszawa Centralna - Warszawa Zachodnia - Kutno - Konin - Poznań Wschód - Poznań Główny 18:34,
  TLK 82104/5   Zamoyski   Kołobrzeg 8:02, Białogard - Szczecinek - Jastrowie - Piła Główna - Wyrzysk Osiek - Nakło nad Notecią - Bydgoszcz Główna - Bydgoszcz Leśna - Bydgoszcz Wschód - Solec Kujawski - Toruń Główny - Aleksandrów Kujawski - Włocławek - Kutno - Łowicz Główny - Żyrardów - Warszawa Zachodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia - Otwock - Pilawa - Dęblin - Puławy Miasto - Nałęczów - Lublin Zachodni - Lublin Główny - Świdnik Miasto - Trawniki - Krasnystaw Miasto - Izbica - Zawada - Zamość - Zamość Starówka - Zamość Wschód - Werbkowice - Hrubieszów Miasto 21:40,
  TLK 82104/5   Zamoyski   Kołobrzeg 8:02, Białogard - Szczecinek - Jastrowie - Piła Główna - Wyrzysk Osiek - Nakło nad Notecią - Bydgoszcz Główna - Bydgoszcz Leśna - Bydgoszcz Wschód - Solec Kujawski - Toruń Główny - Aleksandrów Kujawski - Włocławek - Kutno - Łowicz Główny - Żyrardów - Warszawa Zachodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia - Otwock - Pilawa - Dęblin - Puławy Miasto - Nałęczów - Lublin Zachodni - Lublin Główny - Świdnik Miasto - Trawniki - Krasnystaw Miasto - Izbica - Zawada - Zamość - Zamość Starówka - Zamość Wschód - Werbkowice - Hrubieszów Miasto 21:40,
  IC 81106/7   Mewa   Świnoujście 5:06, Międzyzdroje - Wysoka Kamieńska - Goleniów - Szczecin Dąbie - Szczecin Główny - Gryfino - Kostrzyn - Rzepin - Świebodzin - Zbąszynek - Poznań Główny - Swarzędz - Września - Słupca - Konin - Koło - Kutno - Łowicz Główny - Sochaczew - Warszawa Zachodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia 14:11,
  TLK 54100/1   Doker   Gdynia Główna 6:57, Sopot - Gdańsk Oliwa - Gdańsk Wrzeszcz - Gdańsk Główny - Pruszcz Gdański - Tczew - Laskowice Pomorskie - Bydgoszcz Główna - Bydgoszcz Leśna - Bydgoszcz Wschód - Solec Kujawski - Toruń Główny - Aleksandrów Kujawski - Włocławek - Kutno - Łowicz Główny - Koluszki - Łódź Widzew - Piotrków Trybunalski - Radomsko - Częstochowa - Myszków - Zawiercie - Katowice 16:00,
  TLK 38100/1   Górski   Rzeszów Główny 4:52, Łańcut - Leżajsk - Nowa Sarzyna - Rudnik nad Sanem - Nisko - Stalowa Wola Centrum - Stalowa Wola Rozwadów - Zaklików - Kraśnik - Lublin Główny - Lublin Zachodni - Nałęczów - Puławy Miasto - Dęblin - Pilawa - Otwock - Warszawa Wschodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Zachodnia - Sochaczew - Łowicz Główny - Kutno - Koło - Konin - Słupca - Września - Swarzędz - Poznań Główny - Szamotuły - Wronki - Krzyż - Dobiegniew - Choszczno - Stargard - Szczecin Dąbie - Szczecin Główny 18:38,
  IC 30106   Galicja   Przemyśl Gł. - Przemyśl Zasanie - Jarosław - Przeworsk - Łańcut - Rzeszów Gł. - Dębica - Tarnów - Brzesko Okocim - Bochnia - Kraków Płaszów - Kraków Gł.
  Sp 5682   Fláje/ Flöha   Chemnitz Hbf 8:01, Flöha 8:11, Grünhainichen-Borstendorf 8:32, Pockau-Lengefeld 8:45, Olbernhau 8:58-9:05, Brandov 9:15, Hora Sv.Kateřiny 9:32, Rudolice v Horách 9:47, Boleboř 10:00, Jirkov-Horník 10:18, Kamenný Vrch 10:36, Chomutov 10:55
  Sp 5683   Fláje/ Flöha   Chomutov 6:59, Kamenný Vrch 7:22, Jirkov-Horník 7:41, Boleboř 8:00, Rudolice v Horách 8:16, Hora Sv.Kateřiny 8:31, Brandov 8:47, Olbernhau 8:55-9:02, Pockau-Lengefeld 9:17, Grünhainichen-Borstendorf 9:32, Flöha 9:54, Chemnitz Hbf 10:04
  Sp 5685   Jedlová hora   Kamenný Vrch 9:22, Jirkov-Horník 9:41, Boleboř 10:00, Rudolice v Horách 10:16, Hora Sv.Kateřiny 10:31, Brandov 10:47, Olbernhau 10:55
  Os 6075   U3   Chomutov 23:40, Kundratice u Chomutova 23:55, Kamenný Vrch 0:05
  Os 6073   U3   Chomutov 22:40, Kundratice u Chomutova 22:55, Kamenný Vrch 23:05
  Os 6073   U3   Chomutov 22:40, Kundratice u Chomutova 22:55, Kamenný Vrch 23:05
» több ...





vagonWEB.cz
Vasúti személykocsik

Visszajelzés