vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Nadcházející řazení vlaků sci-fi  

Číslo nebo jméno vlaku
Řadové označení vozu Listovat
Vyhledávání podle autora
  Nápověda

» Vložit nový vlak


Tato sci-fi sekce je určena pro vlaky, které nemusí až tak odpovídat realitě. Využití může být různé, například jako pískoviště pro zcela nereálná řazení nebo jako nástroj pro vizualizaci řazení vlaků, které můžete pomocí trvalého odkazu prezentovat jinde na internetu (diskuzní fóra, facebook, ...). Vlaky mohou vkládat i neregistrovaní uživatelé, neprobíhá žádné schvalování, vlaky jsou zveřejněny ihned. Vlaky, které vypadají jako nepovedené pokusy, budou v rámci úspory místa smazány.

Naposled přidané nebo aktualizované vlaky

  TLK 23196/7   Luna   Lublin Główny 18:00, Lublin Zachodni 18:06-18:07, Nałęczów 18:21-18:22, Puławy Miasto 18:35-18:36, Dęblin 18:50-18:51, Pilawa 19:21-19:22, Warszawa Rembertów 19:56-19:57, Warszawa Wschodnia 20:04-20:44, Warszawa Centralna 20:50-21:05, Warszawa Zachodnia 21:09-21:10, Warka 21:57-21:58, Radom 22:49-22:50, Skarżysko-Kamienna 23:16-23:17, Kielce 23:50-23:55, Jędrzejów 00:27-00:28, Sędziszów 00:42-00:43, Miechów 01:04-01:05, Kraków Główny 01:40-02:20, Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona 03:06-03:07, Sucha Beskidzka Zamek 03:39-03:40, Maków Podhalański 03:45-03:46, Chabówka 04:20-04:50, Nowy Targ 05:30-05:35, Poronin 05:48-05:49, Zakopane 06:00
  TLK 23196/7   Luna   Lublin Główny 18:00, Lublin Zachodni 18:06-18:07, Nałęczów 18:21-18:22, Puławy Miasto 18:35-18:36, Dęblin 18:50-18:51, Pilawa 19:21-19:22, Warszawa Rembertów 19:56-19:57, Warszawa Wschodnia 20:04-20:44, Warszawa Centralna 20:50-21:05, Warszawa Zachodnia 21:09-21:10, Warka 21:57-21:58, Radom 22:49-22:50, Skarżysko-Kamienna 23:16-23:17, Kielce 23:50-23:55, Jędrzejów 00:27-00:28, Sędziszów 00:42-00:43, Miechów 01:04-01:05, Kraków Główny 01:40-02:20, Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona 03:06-03:07, Sucha Beskidzka Zamek 03:39-03:40, Maków Podhalański 03:45-03:46, Chabówka 04:20-04:50, Nowy Targ 05:30-05:35, Poronin 05:48-05:49, Zakopane 06:00
  TLK 23196/7   Luna   Lublin Główny 18:00, Lublin Zachodni 18:06-18:07, Nałęczów 18:21-18:22, Puławy Miasto 18:35-18:36, Dęblin 18:50-18:51, Pilawa 19:21-19:22, Warszawa Rembertów 19:56-19:57, Warszawa Wschodnia 20:04-20:44, Warszawa Centralna 20:50-21:05, Warszawa Zachodnia 21:09-21:10, Warka 21:57-21:58, Radom 22:49-22:50, Skarżysko-Kamienna 23:16-23:17, Kielce 23:50-23:55, Jędrzejów 00:27-00:28, Sędziszów 00:42-00:43, Miechów 01:04-01:05, Kraków Główny 01:40-02:20, Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona 03:06-03:07, Sucha Beskidzka Zamek 03:39-03:40, Maków Podhalański 03:45-03:46, Chabówka 04:20-04:50, Nowy Targ 05:30-05:35, Poronin 05:48-05:49, Zakopane 06:00
  IC 8600   Matejko   Przemyśl Główny 6:45, Jarosław 7:09 - 7:10, Przeworsk 7:19 - 7:20, Łańcut 7:33 - 7:34, Rzeszów Główny 7:45 - 7:50, Dębica 8:12 - 8:13, Tarnów 8:29 - 8:30, Bochnia 8:49 - 8:50, Kraków Główny 9:25 - 9:30, Katowice 10:20 - 10:25, Zabrze 10:39 - 10:40, Gliwice 10:47 - 10:50, Opole Główne 11:37 - 11:40, Brzeg 12:00 - 12:01, Oława 12:09 - 12:10, Wrocław Główny 12:25 - 12:45, Legnica 13:26 - 13:27, Głogów 14:03 - 14:04, Zielona Góra Główna 14:42 - 14:45, Rzepin 15:29 - 15:30, Kostrzyn 15:51 - 15:52, Szczecin Główny 16:55 - 17:15, Goleniów 17:40 - 17:41, Wysoka Kamieńska 17:59 - 18:00, Międzyzdroje 18:19 - 18:20, Świnoujście 18:30
  IC 6802   Mehoffer   Przemyśl Główny 11:15, Jarosław 11:39 - 11:40, Przeworsk 11:49 - 11:50, Łańcut 12:03 - 12:04, Rzeszów Główny 12:15 - 12:20, Dębica 12:42 - 12:43, Tarnów 12:59 - 13:00, Bochnia 13:19 - 13:20, Kraków Główny 13:55 - 14:00, Katowice 14:50 - 14:55, Zabrze 15:09 - 15:10, Gliwice 15:17 - 15:20, Opole Główne 16:07 - 16:10, Brzeg 16:32 - 16:33, Oława 16:41 - 16:42, Wrocław Główny 16:57 - 17:05, Wrocław Mikołajów 17:10 - 17:11, Rawicz 17:39 - 17:40, Leszno 17:57 - 17:59, Poznań Główny 18:40 - 18:45, Szamotuły 19:05 - 19:06, Krzyż 19:45 - 19:46, Choszczno 20:22 - 20:23, Stargard 20:44 - 20:45, Szczecin Dąbie 21:00 - 21:01, Szczecin Główny 21:15
  TLK 47100/1   Spodek   Katowice - Bytom - Tarnowskie Góry - Lubliniec - Kluczbork - Ostrów Wielkopolski - Pleszew - Jarocin - Poznań Główny
  EIC 4850/1   Klimczok   Bielsko-Biała Główna - Tychy - Katowice - Sosnowiec Główny - Zawiercie - Warszawa Zachodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia - Gdańsk Główny - Sopot - Gdynia Główna
  967   Vysočina   Praha-Smíchov 21:47, Praha hl.n. 21:54-22:04, Praha-Libeň 22:10-22:11, Kolín 22:44-22:45, Kutná Hora hl.n. 22:54-22:55, Čáslav 23:04
  ec 894   somhl   LIBOŠOVICE KOCHLOWICE SIEDLCE
  Expres 377   Meridian   Beograd 7.38,Subotica 10.43,Budapest-Keleti 14.25,Komárom 16.40,Bratislava hl.st.18.57,Praha hl.n. 1.04,Děčín hl.n. 3.49,Berlin Ostbhf 9.31,Sasnitz-Hafen 14.40,Malmö Central 19.24
  EC 111   Comenius   Praha hl.n. 11.27, Praha-Libeň 11.33-11.34, Kolín 12.04-12.05, Pardubice hl.n. 12.25-12.27, Česká Třebová 13.00-13.01, Zábřeh na Moravě 13.22-13.23, Olomouc hl.n. 13.44-13.46, Hranice na Moravě 14.13-14.14, Ostrava-Svinov 14.38-14.40, Ostrava hl.n. 14.46-14.48, Bohumín 14.55-15.10, Zebrzydowice 15.27-15.28, Pszczyna 15.55-15.56, Tychy 16.08-16.09, Katowice 16.22-16.26, Mysłowice 16.38-16.39, Jaworzno Szczakowa 16.48-16.49, Trzebinia 17.01-17.02, Krzeszowice 17.12-17.13, Kraków Główny 17.30
  Ex 688   Istria-Express   Budapest-Déli pu. - Budapest-Kelenföld - Székesfehérvár - Veszprém - Boba - Zalaegerszeg - Öriszentpéter - Hodos - Maribor - Ljubljana - Divaca - Koper
  Sv R,Os očista      Nowy Sad
  Os 21500/21501      Hohenau 14:50, Rabensburg 14:55, Bernhardsthal 14:59, Břeclav 15:05-15:10, Ladná 15:15-15:16, Podivín 15:19, Rakvice 15:22-15:23, Zaječí 15:26-15:27, Šakvice 15:31-15:32, Popice 15:35, Pouzdřany 15:38-15:39, Vranovice 15:42-15:43, Žabčice 15:47, Hrušovany u Brna 15:50-15:54, Vojkovice nad Svratkou 15:56-15:57, Rajhrad 15:59-16:00, Popovice u Rajhradu 16:02-16:03, Modřice 16:06-16:07, Brno hlavní nádraží 16:14
  Sv R,Os očista      Nowy Sad
» více ...





vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?