vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Nadcházející řazení vlaků sci-fi 

Číslo nebo jméno vlaku
Řadové označení vozu Listovat
Vyhledávání podle autora
  Nápověda

» Vložit nový vlak


Tato sci-fi sekce je určena pro vlaky, které nemusí až tak odpovídat realitě. Využití může být různé, například jako pískoviště pro zcela nereálná řazení nebo jako nástroj pro vizualizaci řazení vlaků, které můžete pomocí trvalého odkazu prezentovat jinde na internetu (diskuzní fóra, facebook, ...). Vlaky mohou vkládat i neregistrovaní uživatelé, neprobíhá žádné schvalování, vlaky jsou zveřejněny ihned. Vlaky, které vypadají jako nepovedené pokusy, budou v rámci úspory místa smazány.

Naposled přidané nebo aktualizované vlaky

  244      Sarajevo Banja Luka
  Sp 59521   Cacak   Praha Holesovice - Ceske Budejovice
  Os 9956      Praha hl.n. 17:01, Praha-Smíchov 17:08-17:09, Řevnice 17:38
  910   Bouuzov   Brno - šumperk
  IC A3289   Gzella   Budapest-Nyugati - Innsbruck Hbf.
  Os 2158      České Velenice 7:19, České Budějovice 8:04
  TLK 56993   Kapitan   Kraków Główny-Hel
  IC 1999/1   Krakus   Świnoujście-Szczecin Główny-Poznań Główny-Leszno-Rawicz-Wrocław Główny-Strzelce Opolskie-Opole Główne-Gliwice-Katowice-Kraków Główny-Tarnów-Rzeszów-Przeworsk-Leżajsk-Stalowa Wola Rozwadów-Lublin
  Ex 487   Akropolis Express   Frankfurt/Main Hbf - Würzburg Hbf - Nürnberg Hbf - Ingolstadt Hbf - München Hbf - München-Ost - Salzburg Hbf - Villach Hbf - Rosenbach - Jesenice - Ljubljana - Zagreb Gl.kol. - Beograd Centar - Nis - Pristina - Skopje - Gevgelija - Thessaloniki - Larisa - Athenes
  TLK 73170/1   Pogórze   Zielona Góra Główna 20:52, Głogów - Lubin - Legnica - Wrocław Główny - Oława - Brzeg - Opole Główne - Lubliniec - Gliwice - Katowice - Sosnowiec Południowy - Jaworzno Szczakowa - Trzebinia - Krzeszowice - Kraków Główny - Bochnia - Brzesko Okocim - Tarnów - Dębica - Ropczyce - Sędziszów Małopolski - Rzeszów Zachodni - Rzeszów Główny - Łańcut - Przeworsk - Jarosław - Radymno - Przemyśl Zasanie - Przemyśl Główny 8:22,
  IC 2600/1   Dąbrowska   Lublin Główny 15:10, Lublin Zachodni - Nałęczów - Puławy Miasto - Dęblin - Pilawa - Warszawa Wschodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Zachodnia - Żyrardów - Skierniewice - Koluszki - Łódź Widzew - Łódź Chojny - Pabianice - Łask - Zduńska Wola - Sieradz - Kalisz - Ostrów Wielkopolski - Twardogóra - Oleśnica Rataje - Wrocław Nadodrze - Wrocław Mikołajów - Wrocław Główny 23:11,
  EN 743   Baltica   Berlin Lichtenberg-Berlin Hbf-Berlin Ostbf.-Frankfurt(Oder)-Rzepin-Poznan-Warszawa-Bialystok-Augustow-Suwalki-Marijampolė-Kaunas
  IC 26102/3   Morcinek   Lublin Główny 13:36, Lublin Zachodni - Nałęczów - Puławy Miasto - Pionki Zachodnie - Radom - Skarżysko-Kamienna - Suchedniów - Kielce - Włoszczowa - Zawiercie - Dąbrowa Górnicza - Będzin Miasto - Sosnowiec Główny - Katowice - Zabrze - Gliwice - Strzelce Opolskie - Opole Główne - Brzeg - Oława - Wrocław Główny 20:55,
  TLK 32102/3/27102/3   Wetlina   Zagórz 11:42, Sanok - Wróblik Szlachecki - Krosno Miasto - Krosno - Jasło - Strzyżów nad Wisłokiem - Rzeszów Główny - Leżajsk - Nowa Sarzyna - Rudnik nad Sanem - Nisko - Stalowa Wola Centrum - Stalowa Wola Rozwadów - Zaklików - Kraśnik - Lublin Główny 17:27 - 17:47, Lublin Zachodni - Nałęczów - Puławy Miasto - Dęblin - Pilawa - Warszawa Wschodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Zachodnia - Sochaczew - Łowicz Główny - Kutno - Koło - Konin - Słupca - Września - Poznań Główny 24:46,/Lublin Główny 17:47, Lublin Zachodni - Nałęczów - Puławy Miasto - Dęblin - Pilawa - Warszawa Wschodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Zachodnia - Sochaczew - Łowicz Główny - Kutno - Koło - Konin - Słupca - Września - Poznań Główny 24:46,
  IC 27100/1/78103   Lubuszanin   Chełm 13:03, Chełm Miasto - Rejowiec - Trawniki - Świdnik Miasto - Lublin Główny - Lublin Zachodni - Nałęczów - Puławy Miasto - Dęblin - Pilawa - Otwock - Warszawa Wschodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Zachodnia - Sochaczew - Łowicz Główny - Kutno - Koło - Konin - Słupca - Września - Swarzędz - Poznań Główny - Opalenica - Nowy Tomyśl - Zbąszyń - Zbąszynek 20:49,/Chełm 13:03, Chełm Miasto - Rejowiec - Trawniki - Świdnik Miasto - Lublin Główny - Lublin Zachodni - Nałęczów - Puławy Miasto - Dęblin - Pilawa - Otwock - Warszawa Wschodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Zachodnia - Sochaczew - Łowicz Główny - Kutno - Koło - Konin - Słupca - Września - Swarzędz - Poznań Główny - Opalenica - Nowy Tomyśl - Zbąszyń - Zbąszynek 20:49 - 21:05, Międzyrzecz - Skwierzyna - Gorzów Wielkopolski 22:15,
» více ...





vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?