vagonWEB
Wagony pasażerskie
 
vagonWEB
Wagony pasażerskie
pl         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Nadchodzące zestawienia pociągów sci-fi 

Numer lub nazwa pociągu
Klasa wagonu Przewoźnicy
Szukaj według autora
  Nápověda

» Dodaj nowy pociąg


This sci-fi section is dedicated to not fully real trains. Usage may be different, for example as a sandbox for fantasy compositions or as a tool for train visualization that you can present elsewhere on the internet (forums, facebook, ...). Trains can add also an unregistered user, there are no waiting approval, trains are published online.

Ostatnio dodane pociągi

  101      Zagreb Osijek
  rj 398   Praha   Třebanice hl.n. (19:00) - Třebanice (19:03 - 19:05) - Česká Třebová (20:30 - 20:32) - Pardubice hl.n. (21:07 - 21:08) - Praha hl.n. (22:03)
  EN 101009   Georges Lemaître   Barcelona-Bruxelles/Luxembourg
  EN 101008   Blas de Lezo y Olabarrieta   San Sebsatián-Rennes/Géneve
  EN 101007   Augusto   Barcelona-Roma/Milano
  IC 43722   Szturman   Katowice-Zawiercie-CMK-Warszawa-Gdańsk-Gdynia
  EN 101006   Marco Polo   Barcelona-Venecia-Trieste
  EN 101004   Nikola Tesla   Barcelona-Bologna/Beograd
  EN/NJ 101003   Helena Rubinstein   Barcelona-Berlin/Prague/Warszawa
  TLK 43588   Wędrownik   Wrocław Główny - Oława - Brzeg - Opole Główne - Lubliniec - Częstochowa Stradom - Częstochowa - Radomsko - Piotrków Trybunalski - Łódź Widzew - Koluszki - Skierniewice - Żyrardów - Warszawa Zachodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia - Pilawa - Dęblin - Pionki Zachodnie - Radom - Skarżysko Kamienna (=> Starachowice Wschodnie - Ostrowiec Świętokrzyski - Dwikozy - Sandomierz - Stalowa Wola Rozwadów) - Suchedniów - Kielce - Jędrzejów - Sędziszów - Kozłów - Miechów - Słomniki - Kraków Główny - Kraków Płaszów
  RJ 1129   Regiojet   Praha hl.n. 10:15, Pardubice hl.n. 11:16-11:19, Olomouc hl.n. 12:39-12:45, Ostrava Svinov 13:43-13:51, Ostrava hl.n. 13:57-14:54, Púchov 17:01-17:10, Komárno 19:39-19:59, Budapest Keleti pu. 20:45-22:45, Arad 3:40-3:45, Sighisoara 9:32-9:39, Bucuresti Nord Gr. A 15:03-21:03, Giurgiu Nord 22:58-23:00, Ruse 23:25-23:28, Sofia 5:21-5:27, Burgas 10:03
  EN/NJ 101002   Gregor Mendel   Barcelona-Wien/Ostrava/Bratislava/Budapest
  RJ 1129   Regiojet   Praha hl.n. 10:15, Pardubice hl.n. 11:16-11:19, Olomouc hl.n. 12:39-12:45, Ostrava Svinov 13:43-13:51, Ostrava hl.n. 13:57-14:54, Púchov 17:01-17:10, Komárno 19:39-19:59, Budapest Keleti pu. 20:45-22:45, Arad 3:40-3:45, Sighisoara 9:32-9:39, Bucuresti Nord Gr. A 15:03-21:03, Giurgiu Nord 22:58-23:00, Ruse 23:25-23:28, Sofia 5:21-5:27, Burgas 10:03
  PREG 6898   Kamieńczyk   Poznań Główny -- Szklarska Poręba Górna
  NJ/EN 101001   Milan Kundera   Barcelona-Münich-Brno
» więcej ...





vagonWEB.cz
Wagony pasażerskie

Zgłoś błąd