vagonWEB
Wagony pasażerskie
 
vagonWEB
Wagony pasażerskie
pl         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Planowane zestawienia pociągów sci-fi 

Numer lub nazwa pociągu
Tabor Przewoźnicy
Szukaj według autora
  Pomoc

» Dodaj nowy pociąg


This sci-fi section is dedicated to not fully real trains. Usage may be different, for example as a sandbox for fantasy compositions or as a tool for train visualization that you can present elsewhere on the internet (forums, facebook, ...). Trains can add also an unregistered user, there are no waiting approval, trains are published online.

Ostatnio dodane pociągi

  Sp 2003      Věčné hl. n. - Věčné-město - Věčenské podzámčí - Brloh - Lhenice - Strunkovice n/B. město - Vlachovo Březí - Čkyně - Nezdice na Šumavě - Sušice - Kolínec - Běšiny - Klatovy
  Os 5660      Věčné hl. n. - Věčné-město - Věčenské podzámčí - Brloh - Smědeč - Vadkov - Lhenice - Lužice u Netolic - Netolice zast. - Žitná - Hracholusky-Svojnice - Strunkovice n/B. město - Budkov - Chocholatá Lhota - Vlachovo Březí - Dolní Nekvasovice - Zálezly - Čkyně - Onšovice - Vacov - Dřešín - Nová Ves u Vacova - Strašice - Soběšice - Nezdice na Šumavě - Žihobce - Dražovice - Chmelná - Sušice
  EC 412   Balatonia   Věčné hl. n. - Č. Budějovice hl. n. - Jindř. Hradec, předm. - Břeclav - Kúty (SK) - Bratislava hl. st. (SK) - Šurany (SK) - Žiarnovica (SK) - Žiar nad Hronom (SK) - Zvolen os. st. (SK) - Lučenec (SK) - Lenartovce (SK) - Kazincbarcika (HU) - Miskolc-Tiszai (HU) - Nyíregyháza (HU) - Debrecen (HU) - Püspökladány (HU) - Oradea (RO)
  EC 183   Saxonia   Hamburg-Altona 18:39, Hamburg Hbf 18:50-18:53, Büchen 19:16-19:18, Ludwigslust 19:45-19:46, Wittenberge 20:03-20:05, Berlin Spandau 20:48-20:50, Berlin Hbf(tief) 20:58-21:14, Berlin Südkreuz 21:19-21:21, Dresden Neustadt 22:54-22:56, Dresden Hbf 23:01
  EC 181   Saxonia   Hamburg-Altona 16:39, Hamburg Hbf 16:50-16:53, Büchen 17:16-17:18, Ludwigslust 17:45-17:46, Wittenberge 18:03-18:05, Berlin Spandau 18:48-18:50, Berlin Hbf(tief) 18:58-19:14, Berlin Südkreuz 19:19-19:21, Dresden Neustadt 20:54-20:56, Dresden Hbf 21:01
  896   Slovácký express   Praha-Luhačovice
  EC 210/1   Odra   Kraków Gł. - Katowice - Opole Gł. - Wrocław Gł. - Legnica - Głogów - Zielona Góra Gł. - Rzepin - Frankfurt/O - Berlin Hbf. - Ludwigslut - Hamburg Hbf - Hamburg-Altona
  railjet 698   Millstätter See   Flughafen Wien 14:33 - Wien Hbf 14:48-14:55 - Wien Meidling 15:00-15:02 - Linz Hbf 16:30-16:32 - Wels Hbf 16:44-16:46 - Attnang-Puchheim 16:58-17:00 - Salzburg Hbf 17:48-18:12 - Bischofshofen 18:52-18:54 - St.Johann im Pongau 19:02-19:03 - Schwarzach-St.Veit 19:09-19:11 - Bad Hofgastein 19:28-19:29 - Mallnitz-Obervellach 19:55-19:56 - Spittal-Millstättersee 20:18-20:20 - Villach Hbf 20:43-20:47 - Klagenfurt Hbf 21:16
  IR 6774   IR   Kecskemét Kiskunfélegyháza Kiskunhalas Baja Bátaszék Hidas-Bonyhád Mázaszászvár Mágocs-Alsómocsolád Dombóvár Kaposvár Osztopán Lengyeltóti Fonyód
  Sebes 15580   Sebes   Balatonszentgyörgy Balatonberény Balatonmáriafürdő Balatonfenyves Alsó-bélatelep Fonyód Fonyódliget Balatonboglár Balatonlelle Balatonlelle-felső Balatonszemes Balatonszárszó Balatonföldvár Szántód Zamárdi Zamárdi-felső Siófok Szabadi-Sóstó Balatonaliga Székesfehérvár Kelenföld Ferencváros Mende Sülysáp Szolnok
  railjet 74   Vindobona   Graz Hbf 08:25, Bruck an der Mur 09:00-09:02, Mürzzuschlag 09:30-09:32, Wien Hbf 11:02-11:10, Břeclav 12:04-12:07, Brno hl. n. 12:36-12:38, Praha hl. n. 15:35
  998   Slovácký expres   Hradec Králové - Choceň - Česká Třebová - Zábřeh na Moravě - Olomouc hl. n. - Přerov - Hulín - Otrokovice - Staré Město u UH - Uherské Hradiště - Veselí nad Moravou
  998   Slovácký expres   Hradec Králové - Choceň - Česká Třebová - Zábřeh na Moravě - Olomouc hl. n. - Přerov - Hulín - Otrokovice - Staré Město u UH - Uherské Hradiště - Veselí nad Moravou
  EC 180   Saxonia   Dresden Hbf 06:55, Dresden Neustadt 07:00-07:02, Berlin Südkreuz 08:34-08:36, Berlin Hbf(tief) 08:41-09:06, Berlin Spandau 09:14-09:17, Wittenberge 10:00-10:02, Ludwigslust 10:19-10:20, Büchen 10:47-10:49, Hamburg Hbf 11:12-11:15, Hamburg-Altona 11:26
  Os/Ex 6557      Staré Město u Uh.Hrad.(12:37) - (12:39)Kostelany n. Moravou(12:40) - (12:42)Nedakonice12:43 - (12:46)Moravský Písek zast.(12:47) - (12:49)Moravský Písek(12:50) - Bzenec přívoz(12:54) - Rohatec(13:00) - (13:02)Rohatec zast.(13:03) - (13:07)Hodonín(13:08) - (13:11)Lužice(13:22) - (13:15)Moravská Nová Ves(13:16) - Hrušky zast.(13:19) - (13:25)Břeclav(14:07)/ - Brno hlavní nádraží(14:37) - (14:41)Hlavní nádraží(14:43) - (14:54)Krokova 8
» więcej ...





vagonWEB.cz
Wagony pasażerskie

Zgłoś błąd