vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Nadcházející řazení vlaků sci-fi 

Číslo nebo jméno vlaku
Řadové označení vozu Listovat
Vyhledávání podle autora
  Nápověda

» Vložit nový vlak


Tato sci-fi sekce je určena pro vlaky, které nemusí až tak odpovídat realitě. Využití může být různé, například jako pískoviště pro zcela nereálná řazení nebo jako nástroj pro vizualizaci řazení vlaků, které můžete pomocí trvalého odkazu prezentovat jinde na internetu (diskuzní fóra, facebook, ...). Vlaky mohou vkládat i neregistrovaní uživatelé, neprobíhá žádné schvalování, vlaky jsou zveřejněny ihned. Vlaky, které vypadají jako nepovedené pokusy, budou v rámci úspory místa smazány.

Naposled přidané nebo aktualizované vlaky

  EC 149   Ostravan   Praha hlavní nádraží 20:35, Praha-Libeň - Kolín - Pardubice hlavní nádraží - Ústí nad Orlicí město - Česká Třebová - Zábřeh na Moravě - Olomouc hlavní nádraží - Hranice na Moravě - Ostrava-Svinov - Ostrava hlavní nádraží - Bohumín 0:16,
  CNL 456   Bohemia   Leipzig Hbf 22:37, Erfurt Hbf 23:59-00:04, Bad Hersfeld 01:12-01:13, Frankfurt(Main)Süd 02:33-03:18, Frankfurt Flughafen 03:30-03:33, Mainz Hbf 03:50-03:52, Koblenz Hbf 04:42-04:52, Trier Hbf 06:13-06:18, Wasserbillig 06:34-06:37, Luxembourg 07:08
  EN/CNL 456   Porta Bohemica   Praha hl.n. 18:26, Praha-Holešovice 18:35-18:36, Ústí nad Labem hl.n. 19:36-19:38, Děčín hl.n. 19:53-19:58, Bad Schandau 20:13-20:15, Dresden Hbf 20:40-20:50, Dresden Neustadt 20:55-20:57, Riesa 21:31-21:33, Leipzig Hbf 22:02-22:32, Erfurt Hbf 23:54-23:59, Bad Hersfeld 01:07-01:08, Frankfurt(Main)Süd 02:28-03:13, Frankfurt Flughafen 03:25-03:30, Mainz Hbf 03:47-03:50, Koblenz Hbf 04:40-04:55, Trier Hbf 06:17-06:22, Wasserbillig 06:54-06:57, Luxembourg 07:28-07:38, Arlon 07:58-08:00, Namur 09:23-09:25, Gembloux 09:37
  EN/CNL 456   Porta Bohemica   Praha hl.n. 18:26, Praha-Holešovice 18:35-18:36, Ústí nad Labem hl.n. 19:36-19:38, Děčín hl.n. 19:53-19:58, Bad Schandau 20:13-20:15, Dresden Hbf 20:40-20:50, Dresden Neustadt 20:55-20:57, Riesa 21:31-21:33, Leipzig Hbf 22:02-22:32, Erfurt Hbf 23:54-23:59, Bad Hersfeld 01:07-01:08, Frankfurt(Main)Süd 02:28-03:13, Frankfurt Flughafen 03:25-03:30, Mainz Hbf 03:47-03:50, Koblenz Hbf 04:40-04:55, Trier Hbf 06:17-06:22, Wasserbillig 06:54-06:57, Luxembourg 07:28-07:38, Arlon 07:58-08:00, Namur 09:23-09:25, Gembloux 09:37
  IC/TLK 10100   Mazowsze   Kutno, Łowicz Główny, Skierniewice, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Warszawa Zachodnia, Warszawa Centralna, Warszawa Wschodnia
  EN/CNL 456   Porta Bohemica   Praha hl.n. 18:26, Praha-Holešovice 18:35-18:36, Ústí nad Labem hl.n. 19:36-19:38, Děčín hl.n. 19:53-19:58, Bad Schandau 20:13-20:15, Dresden Hbf 20:40-20:50, Dresden Neustadt 20:55-20:57, Riesa 21:31-21:33, Leipzig Hbf 22:02-22:32, Erfurt Hbf 23:54-23:59, Bad Hersfeld 01:07-01:08, Frankfurt(Main)Süd 02:28-03:13, Frankfurt Flughafen 03:25-03:30, Mainz Hbf 03:47-03:50, Koblenz Hbf 04:40-04:55, Trier Hbf 06:17-06:22, Wasserbillig 06:54-06:57, Luxembourg 07:28-07:38, Arlon 07:58-08:00, Namur 09:23-09:25, Gembloux 09:37
  15508      Budapest-Keleti-Sátoraljaújhely
  EN 1153      Bratislava hl. st. - Wien Hbf - Bruck/Mur - Graz Hbf - Maribor - Ljubljana - Zagreb - Split
  IC 361   Arany János   Oradea-Salonta-Békéscsaba-Szolnok-Budapest-Nyugati
  Sv xxxxx      Lužná u Rakovníka-Kladno-Benešov u Prahy-České Budějovice
  Sv 185366   Návoz vozidel na NDŽ   Lužná u Rakovníka 12.58-Kladno 13.30-15.57-Kralupy n.Vlt. 16.25-17.15-Praha Holešovice 17.46-17.59-Praha Libeň 18.05-18.56-Praha Malešice 19.00-19.21-Praha Zahradní Město 19.25-20.31-Benešov u Prahy 21.00-21.38-České Budějovice 23.08
  EC 170   Labe   Praha hl.n. 20:28, Praha-Holešovice 20:37-20:38, Ústí nad Labem hl.n. 21:38-21:40, Děčín hl.n. 21:55
  IR 19714   Vízipók   Budapest-Déli-Balatonfüred
  IR 19714   Vízipók   Budapest-Déli-Balatonfüred
  EC/IC 130/115   Báthory/Cracovia   Budapest-Nyugati 8:12, Vác - Nagymaros-Visegrád - Szob - Štúrovo - Nové Zámky - Bratislava hlavná stanica - Kúty - Břeclav - Hodonín - Staré Město u Uherského Hradiště - Otrokovice - Přerov - Hranice na Moravě - Ostrava-Svinov - Ostrava hlavní nádraží - Bohumín - Chałupki - Racibórz - Gliwice - Zabrze - Katowice - Sosnowiec Główny - Dąbrowa Górnicza - Zawiercie - Włoszczowa Północ - Opoczno Południe - Warszawa Zachodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia - Mińsk Mazowiecki - Siedlce - Łuków - Międzyrzec Podlaski - Biała Podlaska - Terespol 22:06,/Praha hlavní nádraží 10:15, Praha-Libeň - Kolín - Pardubice hlavní nádraží - Ústí nad Orlicí město - Česká Třebová - Zábřeh na Moravě - Olomouc hlavní nádraží - Hranice na Moravě - Ostrava-Svinov - Ostrava hlavní nádraží - Bohumín - Chałupki - Racibórz - Gliwice - Zabrze - Katowice - Sosnowiec Główny - Dąbrowa Górnicza - Zawiercie - Włoszczowa Północ - Opoczno Południe - Warszawa Zachodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia - Mińsk Mazowiecki - Siedlce - Łuków - Międzyrzec Podlaski - Biała Podlaska - Terespol 22:06,
» více ...





vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?