vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Nadcházející řazení vlaků sci-fi 

Číslo nebo jméno vlaku
Řadové označení vozu Listovat
Vyhledávání podle autora
  Nápověda

» Vložit nový vlak


Tato sci-fi sekce je určena pro vlaky, které nemusí až tak odpovídat realitě. Využití může být různé, například jako pískoviště pro zcela nereálná řazení nebo jako nástroj pro vizualizaci řazení vlaků, které můžete pomocí trvalého odkazu prezentovat jinde na internetu (diskuzní fóra, facebook, ...). Vlaky mohou vkládat i neregistrovaní uživatelé, neprobíhá žádné schvalování, vlaky jsou zveřejněny ihned. Vlaky, které vypadají jako nepovedené pokusy, budou v rámci úspory místa smazány.

Naposled přidané nebo aktualizované vlaky

  Ex 1842   Československé turbo   Praha h.l.n. (13:09) - Praha-Libeň (13:18-13:20) - Kolín (13:48-13:49) - Pardubice h.l.n. (14:17-14:19) - Česká Třebová (14:52-14:53) - Olomouc (15:33-15:35) - Přerov (15:56-15:57) - Ostrava h.l.n. (16:42-16:45) - Bohumín (16:55-16:56) - Český Těšín (17:19-17:20) - Třinec (17:34-17:35) - Čadca (17:50-17:51) - Žilina (18:12-18:15) - Vrútky (18:36-18:38) - Ružomberok (19:53-19:54) - Liptovský Mikuláš (20:18-20:19) - Poprad-Tatry (20:46)
  EN 708   Italian Express   Venezia Santa Lucia (6:07) - Treviso Centrale (6:21-6:22) - Udine (7:05-7:07) - Salzburg Sam (9:08-9:10) - Linz Hbf. (11:59-12:02) - České Budějovice (13:52-13:53) - Praha h.l.n. (15:10)
  EN 708   Italian Express   Venezia Santa Lucia (6:07) - Treviso Centrale (6:21-6:22) - Udine (7:05-7:07) - Salzburg Sam (9:08-9:10) - Linz Hbf. (11:59-12:02) - České Budějovice (13:52-13:53) - Praha h.l.n. (15:10)
  EC 8257      Timișoara Nord - Arad - Szeged - Kecskemét - Budapest-Nyugati - Bratislava hl.st. - Breclav - Breclav - Ostrava Hl. n. - Rybnik - Katowice - Warszawa zach. - Warszawa centr. - Warszawa wsch. - Malborg - Gdańsk Gł. - Gdańsk Wrzeszcz - Gdańsk Oliwa - Sopot - Gdynia Gł.
  EN/EN/EN/EN PKPIC:409/14012/14013|ČD:409|Ö      Warszawa Wschodnia 19:43, Warszawa Centralna 19:49-19:59, Warszawa Zachodnia 20:04-20:06, Zawiercie 21:59-22:01, Sosnowiec Główny 22:27-22:29, Katowice 22:37-22:47, Tychy 23:03-23:05, Rybnik 23:33-23:35, Chałupki 00:06-00:08, Bohumín 00:14-00:34, Ostrava hlavní nádraží 00:41-00:43, Ostrava-Svinov 00:49-00:51, Hranice na Moravě 01:15-01:17, Přerov 01:34-01:36, Otrokovice 01:50-01:52, Břeclav 02:28-02:58, Wien Hauptbahnhof 03:52-04:12, Linz Hauptbahnhof 05:47-06:15, Salzburg Hauptbahnhof 07:26-08:00, Bischofshofen 08:40-08:44, St. Johann im Pongau 08:52-08:54, Schwarzach-St. Veit 09:00-09:02, Zell am See 09:31-09:35, Saalfelden 09:44-09:46, St. Johann in Tirol 10:13-10:15, Kitzbühel 10:22-10:26, Kirchberg in Tirol 10:33-10:37, Wörgl Hauptbahnhof 10:59-11:01, Jenbach 11:15-11:17, Innsbruck Hauptbahnhof 11:39-11:59, Brennero/Brenner 12:35
  Os 787      Žilina--) Zvolen
  691   Labe   Děčín hl.n. (16:21) - Ústí nad Labem hl.n. (16:36 - 16:39) - Lovosice (16:56 - 16:58) - Bohušovice nad Ohří (17:03 - 17:04) - Roudnice nad Labem (17:12 - 17:14) - Hněvice (17:20 - 17:21) - Kralupy nad Vltavou (17:40 - 17:42) - Praha-Bubeneč (17:58 - 17:59) - Praha-Holešovice (18:03 - 18:05) - Praha hl.n. (18:13)
  RJ 665   Žlutovlak   Praha h.l.n. (18:12) - Praha-Libeň (18:16-18:18) - Kolín (18:49-18:50) - Pardubice h.l.n. (19:11-19:13) - Česká Třebová (19:45-19:47) - Olomouc (20:28-20:29) - Přerov (21:06-21:07) - Hulín (21:24-21:25) - Otrokovice (21:47-21:48) - Zlín-Střed
  RJ 665   Žlutovlak   Praha h.l.n. (18:12) - Praha-Libeň (18:16-18:18) - Kolín (18:49-18:50) - Pardubice h.l.n. (19:11-19:13) - Česká Třebová (19:45-19:47) - Olomouc (20:28-20:29) - Přerov (21:06-21:07) - Hulín (21:24-21:25) - Otrokovice (21:47-21:48) - Zlín-Střed
  Ex 186   Jadran Express   Praha hl.n. - Praha-Smichov - Ceske Budejovice - Summerau - Linz Hbf - Salzburg Hbf - Bischofshofen - Villach Hbf - Rosenbach - Jesenice - Ljubljana - Rijeka
  Sp 1998   Hovězí steak   Louny (4:02) - Libochovice (4:14-4:15) - Budyně n.Ohří (4:27-4:28) - Straškov-Vodochody (4:40-4:41) - Kralupy n.Vltavou (4:59-5:02) - Neratovice (5:13-5:15) - Mladá Boleslav h.l.n. (5:34)
  Ex 155   Polonia Express   Warszawa-Wschodnia - Warszawa-Zachodnia - Katowice - Zebrzydowice - Petrovice u. Karvine - Bohumin - Ostrava hl.n. - Prerov - Breclav - Bratislava hl.st. - Rajka - Hegyeshalom - Győr - Budapest-Kelenföld - Budapest-Keleti pu.
  Ex 566   Západní expres   Plzeň hl.n. (06:07) - Plzeň-Jižní Předměstí (06:11 - 06:11) - Stříbro (06:32 - 08:33) - Planá u Mariánských Lázní (06:54 - 06:56) - Mariánské Lázně (07:05 - 07:07) - Lázně Kynžvart (07:12 - 07:13) - Cheb (07:27)
  KEE 466      amsterdam-zürich-münchen-berlin-wien-győr-budapest keleti pu.
  IC 1204   Adria   Budapest-Keleti 18:45, Kelenföld - Székesfehérvár - Siófok - Zamárdi - Fonyód - Balatonszentgyörgy - Nagykanizsa - Gyékényes - Knin - Perković - Split Predgrađe - Split 8:46,
» více ...





vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?