vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Nadcházející řazení vlaků sci-fi  

Číslo nebo jméno vlaku
Řadové označení vozu Listovat
Vyhledávání podle autora
  Nápověda

» Vložit nový vlak


Tato sci-fi sekce je určena pro vlaky, které nemusí až tak odpovídat realitě. Využití může být různé, například jako pískoviště pro zcela nereálná řazení nebo jako nástroj pro vizualizaci řazení vlaků, které můžete pomocí trvalého odkazu prezentovat jinde na internetu (diskuzní fóra, facebook, ...). Vlaky mohou vkládat i neregistrovaní uživatelé, neprobíhá žádné schvalování, vlaky jsou zveřejněny ihned. Vlaky, které vypadají jako nepovedené pokusy, budou v rámci úspory místa smazány.

Naposled přidané nebo aktualizované vlaky

  19967   Aleksandra Cwalina   Olsztyn Główny - Korsze - Kętrzyn - Giżycko - Ełk - Grajewo - Osowiec - Mońki - Białystok Starosielce - Białystok - Łapy - Szepietowo - Czyżew - Małkinia - Tłuszcz - Warszawa Wschodnia
  19967   Aleksandra Cwalina   Olsztyn Główny - Korsze - Kętrzyn - Giżycko - Ełk - Grajewo - Osowiec - Mońki - Białystok Starosielce - Białystok - Łapy - Szepietowo - Czyżew - Małkinia - Tłuszcz - Warszawa Wschodnia
  19967   Aleksandra Cwalina   Olsztyn Główny - Korsze - Kętrzyn - Giżycko - Ełk - Grajewo - Osowiec - Mońki - Białystok Starosielce - Białystok - Łapy - Szepietowo - Czyżew - Małkinia - Tłuszcz - Warszawa Wschodnia
  IR 31122   Jan Matejko   Kraków Gł. 8:19 - Jędrzejów 9:31-9:32 - Kielce 10:01-10:02 - Skarżysko Kamienna 10:31-10:32 - Radom 11:07-11:08 - Warszawa Zach. 12:20-12:30 - Warszawa Centr. 12:39-12:49- Warszawa Wsch. 13:00
  RE 48102   Pirania   Warszawa Wsch. 7:44 - Warszawa Centr. 7:55-8:05 - Warszawa Zach. 8:13-8:23 - Poznań Gł. 11:30-11:40 - Gorzów Wlkp. 12:19-12:24 - Szczecin Gł. 13:33-13:43 - Międzyzdroje 14:55-14:56 - Świnoujście 15:14
  EC 102   Polonia   Villach Hbf 9:14 - Graz Hbf 11:15-11:25 - Wien Hbf 13:25-13:35 - Brno Hlavní Nádraží 14:06-14:16 - Ostrava Hlavní Nádraží 15:54-16:04 - Katowice 17:01-17:11 - Warszawa Zach. 20:31-20:41 - Warszawa Centr. 20:49-20:59 - Warszawa Wsch. 21:10
  Sp 1936   Český ráj   Turnov 16:41, Libuň 17:15-17:18, Jičín 17:33-17:36, Kopidlno 17:53-17:54, Křinec 18:09-18:11, Praha-Libeň 19:09-19:10, Praha hl.n. 19:16
  Sp 1936   Český ráj   Turnov 16:41, Libuň 17:15-17:18, Jičín 17:33-17:36, Kopidlno 17:53-17:54, Křinec 18:09-18:11, Praha-Libeň 19:09-19:10, Praha hl.n. 19:16
  Osobowy 22678   SKARB POMORZA   Kaliningrad-Ustka
  Os 20607      Třemešná ve Slezsku, Liptaň, Dívčí Hrad, Horní Povelice, Amalín, Slezské Rudoltice, Koberno, Bohušov, Osoblaha
  Sp 1442      Krnov, Krásné Loučky, Linhartovy, Město Albrechtice, Třemešná ve Slezsku, Jindřichov ve Slezsku, Glucholazy, Mikulovice, Hradec nová ves, Písečná, Česká ves - Bazén, Jeseník
  1328   Praděd   Ostrava střed, Ostrava - Stodolní, Ostrava hl.n. , Ostrava - Svinov, Opava východ, Opava západ, Krnov - Cvilín, Krnov, Milotice nad Opavou, Bruntál, Valšov, Lomnice u Rýmařova, Detřichov nad Bystřicí, Moravský Beroun, Domašov nad Bystřicí, Hlubočky Mariánské Údolí, Olomouc hl.n.
  440   Excelsior   cheb-sokolov-Kynšperk nad Ohří-Karlovy Vary-Ostrov nad Ohří-Klášterec nad Ohří-Kadaň-Chomutov-chomutov město-jirkov zastávka-most-Bílina-Duchcov-teplice v v Čechách-ustí nad labem hlavní nádraží-košice.
  OsP 25420/1   RP9   SKARŻYSKO KAMIEN. - SZTDŁOWIEC - JASTRZĄB - ROŻKI - RADOM - RADOM WSCHOD. - JEDLNIA-LETN. - PIONKI - ŻYTKOWICE - GARBATKA-LETN. - BĄKOWIEC - ZAJEZIERZE K. DĘBLINA - DĘBLIN - ŻYCZYN - SOBOLEW - PILAWA - CELESTYNÓW - OTWOCK - WARSZAWA FALEN. - WARSZAWA WAWER - WARSZAWA WSCHOD. - WARSZAWA PRAGA - LEGIONOWO - N. DWÓR MAZ. - MODLIN - NASIELSK - GĄSOCIN - CIECHANÓW - KONOPKI - MŁAWA - IŁOWO - DZIAŁDOWO
  Sp/REX 1747      Brno hl.n. - Kyjov - Veselí n.M. - Kunovice - Uherský Brod - Bojkovice - Bylnice - Vlárský průsmyk - Trenčianska Teplá - Trenčín
» více ...





vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?