vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Nadcházející řazení vlaků sci-fi  

Číslo nebo jméno vlaku
Řadové označení vozu Listovat
Vyhledávání podle autora
  Nápověda

» Vložit nový vlak


Tato sci-fi sekce je určena pro vlaky, které nemusí až tak odpovídat realitě. Využití může být různé, například jako pískoviště pro zcela nereálná řazení nebo jako nástroj pro vizualizaci řazení vlaků, které můžete pomocí trvalého odkazu prezentovat jinde na internetu (diskuzní fóra, facebook, ...). Vlaky mohou vkládat i neregistrovaní uživatelé, neprobíhá žádné schvalování, vlaky jsou zveřejněny ihned. Vlaky, které vypadají jako nepovedené pokusy, budou v rámci úspory místa smazány.

Naposled přidané nebo aktualizované vlaky

  Os 4052XX   R5   Władysławowo - Władysławowo Port - Chałupy - Kuźnica (Hel) - Jastarnia Wczasy - Jastarnia - Jurata - Hel /// Hel - Jurata - Jastarnia - Jastarnia Wczasy - Kuźnica (Hel) - Chałupy - Władysławowo Port - Władysławowo
  Os 4051XX   R5   Gdańsk Główny - Gdańsk Wrzeszcz - Gdańsk Oliwa - Sopot - Gdynia Orłowo - Gdynia Główna - Gdynia Chylonia - Rumia - Reda - Reda Rekowo - Mrzezino - Żelistrzewo - Puck - Swarzewo - Władysławowo - Władysławowo Port - Chałupy - Kuźnica (Hel) - Jastarnia Wczasy - Jastarnia - Jurata - Hel /// Hel - Jurata - Jastarnia - Kuźnica (Hel) - Chałupy - Władysławowo Port - Władysławowo - Swarzewo - Puck - Żelistrzewo - Mrzezino - Reda Rekowo - Reda - Rumia - Gdynia Chylonia - Gdynia Główna - Gdynia Orłowo - Sopot - Gdańsk Oliwa - Gdańsk Wrzeszcz - Gdańsk Główny
  1335   Praděd   Olomouc hl.n. 19:05, Moravský Beroun 19:49-19:50, Valšov 20:13-20:14, Bruntál 20:23-20:26, Milotice nad Opavou 20:36-20:37, Krnov 20:50
  1335   Praděd   Olomouc hl.n. 19:05, Moravský Beroun 19:49-19:50, Valšov 20:13-20:14, Bruntál 20:23-20:26, Milotice nad Opavou 20:36-20:37, Krnov 20:50
  Os 4050XX   R5   Gdynia Główna - Gdynia Chylonia - Rumia - Reda - Reda Rekowo - Mrzezino - Żelistrzewo - Puck - Swarzewo - Władysławowo - Władysławowo Port - Chałupy - Kuźnica (Hel) - Jastarnia - Jurata - Hel /// Hel - Jurata - Jastarnia - Kuźnica (Hel) - Chałupy - Władysławowo Port - Władysławowo - Swarzewo - Puck - Żelistrzewo - Mrzezino - Reda Rekowo - Reda - Rumia - Gdynia Chylonia - Gdynia Główna
  1335   Praděd   Olomouc hl.n. 19:05, Moravský Beroun 19:49-19:50, Valšov 20:13-20:14, Bruntál 20:23-20:26, Milotice nad Opavou 20:36-20:37, Krnov 20:50
  TLK 19321   Kowalski   Łódz Fabryczna-Łódź Widzew-Koluszki-Skierniewice-Żyrardów-Grodzisk Mazowiecki-Warszawa Zachodnia-Warszawa Centralna-Warszawa Wschodnia
  Ex 192   Hernád   Budapest-Keleti 10:30, Mezőkövesd 11:55, Miskolc-Tiszai 12:26-12:30, Forró-Encs 13:09, Hidasnémeti 13:27-13:37, Košice 13:59
  LK 55555577799   Test   test
  IC 340   Dacia   Vyjavada Cent.-Teherán-Valsad Pered.-Surat-Vanymbad-Mambei Pered.-Mambei Cent.
  TLK 35176/7   Krawczyk   Przemyśl Główny 18:00, Przemyśl Zasanie 18:03-18:05, Jarosław 18:35-18:37, Przeworsk 18:49-18:51, Łańcut 19:05-19:07, Rzeszów Główny 19:20-19:25, Sędziszów Małopolski 19:42-19:44, Ropczyce 19:50-19:52, Dębica 20:01-20:03, Tarnów 20:24-20:26, Brzesko Okocim 20:43-20:45, Bochnia 20:54-20:56, Kraków Płaszów 21:28-21:33, Kraków Główny 21:40-21:55, Miechów 22:26-22:28, Kozłów 22:40-22:42, Sędziszów 22:50-22:52, Jędrzejów 23:05-23:07, Kielce 23:35-23:40, Suchedniów 00:06-00:08, Skarżysko-Kamienna 00:15-00:17, Radom 00:40-01:00, Drzewica 01:34-01:36, Tomaszów Mazowiecki 02:01-02:03, Łódź Widzew 02:35-02:37, Łódź Chojny 02:45-02:47, Łódź Kaliska 02:55-03:10, Łódź Żabieniec 03:15-03:17, Zgierz 03:25-03:27, Ozorków 03:50-03:52, Łęczyca 04:02-04:04, Kutno 04:29-04:31, Babiak 05:05-05:07, Piotrków Kujawski 05:22-05:24, Inowrocław 05:53-05:55, Bydgoszcz Główna 06:30-06:40, Laskowice Pomorskie 07:16-07:18, Tczew 08:04-08:06, Gdańsk Główny 08:25-08:30, Gdańsk Wrzeszcz 08:36-08:38, Gdańsk Oliwa 08:42-08:44, Sopot 08:48-08:50, Gdynia Główna 09:00-09:20, Puck 09:55-09:57, Władysławowo 10:11-10:13, Chałupy 10:22-10:24, Kuźnica (Hel) 10:30-10:32, Jastarnia 10:40-10:42, Jurata 10:47-10:49, Hel 11:00
  Ex 190   Hernád   Budapest-Keleti 8:30, Mezőkövesd 9:55, Miskolc-Tiszai 10:26-10:30, Forró-Encs 11:09, Hidasnémeti 11:27-11:37, Košice 11:59
  TLK 35176/7   Krawczyk   Przemyśl Główny 18:00, Przemyśl Zasanie 18:03-18:05, Jarosław 18:35-18:37, Przeworsk 18:49-18:51, Łańcut 19:05-19:07, Rzeszów Główny 19:20-19:25, Sędziszów Małopolski 19:42-19:44, Ropczyce 19:50-19:52, Dębica 20:01-20:03, Tarnów 20:24-20:26, Brzesko Okocim 20:43-20:45, Bochnia 20:54-20:56, Kraków Płaszów 21:28-21:33, Kraków Główny 21:40-21:55, Miechów 22:26-22:28, Kozłów 22:40-22:42, Sędziszów 22:50-22:52, Jędrzejów 23:05-23:07, Kielce 23:35-23:40, Suchedniów 00:06-00:08, Skarżysko-Kamienna 00:15-00:17, Radom 00:40-01:00, Drzewica 01:34-01:36, Tomaszów Mazowiecki 02:01-02:03, Łódź Widzew 02:35-02:37, Łódź Chojny 02:45-02:47, Łódź Kaliska 02:55-03:10, Łódź Żabieniec 03:15-03:17, Zgierz 03:25-03:27, Ozorków 03:50-03:52, Łęczyca 04:02-04:04, Kutno 04:29-04:31, Babiak 05:05-05:07, Piotrków Kujawski 05:22-05:24, Inowrocław 05:53-05:55, Bydgoszcz Główna 06:30-06:40, Laskowice Pomorskie 07:16-07:18, Tczew 08:04-08:06, Gdańsk Główny 08:25-08:30, Gdańsk Wrzeszcz 08:36-08:38, Gdańsk Oliwa 08:42-08:44, Sopot 08:48-08:50, Gdynia Główna 09:00-09:20, Puck 09:55-09:57, Władysławowo 10:11-10:13, Chałupy 10:22-10:24, Kuźnica (Hel) 10:30-10:32, Jastarnia 10:40-10:42, Jurata 10:47-10:49, Hel 11:00
  TLK 35176/7   Krawczyk   Przemyśl Główny 18:00, Przemyśl Zasanie 18:03-18:05, Jarosław 18:35-18:37, Przeworsk 18:49-18:51, Łańcut 19:05-19:07, Rzeszów Główny 19:20-19:25, Sędziszów Małopolski 19:42-19:44, Ropczyce 19:50-19:52, Dębica 20:01-20:03, Tarnów 20:24-20:26, Brzesko Okocim 20:43-20:45, Bochnia 20:54-20:56, Kraków Płaszów 21:28-21:33, Kraków Główny 21:40-21:55, Miechów 22:26-22:28, Kozłów 22:40-22:42, Sędziszów 22:50-22:52, Jędrzejów 23:05-23:07, Kielce 23:35-23:40, Suchedniów 00:06-00:08, Skarżysko-Kamienna 00:15-00:17, Radom 00:40-01:00, Drzewica 01:34-01:36, Tomaszów Mazowiecki 02:01-02:03, Łódź Widzew 02:35-02:37, Łódź Chojny 02:45-02:47, Łódź Kaliska 02:55-03:10, Łódź Żabieniec 03:15-03:17, Zgierz 03:25-03:27, Ozorków 03:50-03:52, Łęczyca 04:02-04:04, Kutno 04:29-04:31, Babiak 05:05-05:07, Piotrków Kujawski 05:22-05:24, Inowrocław 05:53-05:55, Bydgoszcz Główna 06:30-06:40, Laskowice Pomorskie 07:16-07:18, Tczew 08:04-08:06, Gdańsk Główny 08:25-08:30, Gdańsk Wrzeszcz 08:36-08:38, Gdańsk Oliwa 08:42-08:44, Sopot 08:48-08:50, Gdynia Główna 09:00-09:20, Puck 09:55-09:57, Władysławowo 10:11-10:13, Chałupy 10:22-10:24, Kuźnica (Hel) 10:30-10:32, Jastarnia 10:40-10:42, Jurata 10:47-10:49, Hel 11:00
  IC 340   Dacia   Vyjavada Cent.-Teherán-Valsad Pered.-Surat-Vanymbad-Mambei Pered.-Mambei Cent.
» více ...





vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?