vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Nadcházející řazení vlaků sci-fi 

Číslo nebo jméno vlaku
Řadové označení vozu Listovat
Vyhledávání podle autora
  Nápověda

» Vložit nový vlak


Tato sci-fi sekce je určena pro vlaky, které nemusí až tak odpovídat realitě. Využití může být různé, například jako pískoviště pro zcela nereálná řazení nebo jako nástroj pro vizualizaci řazení vlaků, které můžete pomocí trvalého odkazu prezentovat jinde na internetu (diskuzní fóra, facebook, ...). Vlaky mohou vkládat i neregistrovaní uživatelé, neprobíhá žádné schvalování, vlaky jsou zveřejněny ihned. Vlaky, které vypadají jako nepovedené pokusy, budou v rámci úspory místa smazány.

Naposled přidané nebo aktualizované vlaky

  101      Zagreb Osijek
  rj 398   Praha   Třebanice hl.n. (19:00) - Třebanice (19:03 - 19:05) - Česká Třebová (20:30 - 20:32) - Pardubice hl.n. (21:07 - 21:08) - Praha hl.n. (22:03)
  EN 101009   Georges Lemaître   Barcelona-Bruxelles/Luxembourg
  EN 101008   Blas de Lezo y Olabarrieta   San Sebsatián-Rennes/Géneve
  EN 101007   Augusto   Barcelona-Roma/Milano
  IC 43722   Szturman   Katowice-Zawiercie-CMK-Warszawa-Gdańsk-Gdynia
  EN 101006   Marco Polo   Barcelona-Venecia-Trieste
  EN 101004   Nikola Tesla   Barcelona-Bologna/Beograd
  EN/NJ 101003   Helena Rubinstein   Barcelona-Berlin/Prague/Warszawa
  TLK 43588   Wędrownik   Wrocław Główny - Oława - Brzeg - Opole Główne - Lubliniec - Częstochowa Stradom - Częstochowa - Radomsko - Piotrków Trybunalski - Łódź Widzew - Koluszki - Skierniewice - Żyrardów - Warszawa Zachodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia - Pilawa - Dęblin - Pionki Zachodnie - Radom - Skarżysko Kamienna (=> Starachowice Wschodnie - Ostrowiec Świętokrzyski - Dwikozy - Sandomierz - Stalowa Wola Rozwadów) - Suchedniów - Kielce - Jędrzejów - Sędziszów - Kozłów - Miechów - Słomniki - Kraków Główny - Kraków Płaszów
  RJ 1129   Regiojet   Praha hl.n. 10:15, Pardubice hl.n. 11:16-11:19, Olomouc hl.n. 12:39-12:45, Ostrava Svinov 13:43-13:51, Ostrava hl.n. 13:57-14:54, Púchov 17:01-17:10, Komárno 19:39-19:59, Budapest Keleti pu. 20:45-22:45, Arad 3:40-3:45, Sighisoara 9:32-9:39, Bucuresti Nord Gr. A 15:03-21:03, Giurgiu Nord 22:58-23:00, Ruse 23:25-23:28, Sofia 5:21-5:27, Burgas 10:03
  EN/NJ 101002   Gregor Mendel   Barcelona-Wien/Ostrava/Bratislava/Budapest
  RJ 1129   Regiojet   Praha hl.n. 10:15, Pardubice hl.n. 11:16-11:19, Olomouc hl.n. 12:39-12:45, Ostrava Svinov 13:43-13:51, Ostrava hl.n. 13:57-14:54, Púchov 17:01-17:10, Komárno 19:39-19:59, Budapest Keleti pu. 20:45-22:45, Arad 3:40-3:45, Sighisoara 9:32-9:39, Bucuresti Nord Gr. A 15:03-21:03, Giurgiu Nord 22:58-23:00, Ruse 23:25-23:28, Sofia 5:21-5:27, Burgas 10:03
  PREG 6898   Kamieńczyk   Poznań Główny -- Szklarska Poręba Górna
  NJ/EN 101001   Milan Kundera   Barcelona-Münich-Brno
» více ...





vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?