vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Řazení vlaků sci-fi  

Číslo nebo jméno vlaku
Řadové označení vozu Listovat
Vyhledávání podle autora
  Nápověda


» Vložit nový vlak


Tato sci-fi sekce je určena pro vlaky, které nemusí až tak odpovídat realitě. Využití může být různé, například jako pískoviště pro zcela nereálná řazení nebo jako nástroj pro vizualizaci řazení vlaků, které můžete pomocí trvalého odkazu prezentovat jinde na internetu (diskuzní fóra, facebook, ...). Vlaky mohou vkládat i neregistrovaní uživatelé, neprobíhá žádné schvalování, vlaky jsou zveřejněny ihned. Vlaky, které vypadají jako nepovedené pokusy, budou v rámci úspory místa smazány.

Naposled přidané nebo aktualizované vlaky

  Os3420 Os 3420   Kvak   Český Těšín 12:45, Havířov 13:07-13:08, Ostrava-Kunčice 13:20-13:22, Ostrava-Vítkovice 13:25-13:26, Ostrava-Svinov 13:34-13:42, Opava východ 14:14 Všechny údaje jsou uvedeny pouze pro informaci a mohou být změněny. V trase nejsou uvedeny všechny stanice. Ověřte si prosím aktuální jízdní řád z oficiálních zdrojů.
  TLK 81100/1   Podlasiak   SZCZECIN GŁÓWNY - Szczecin Dąbie - Krzyż - Poznań Gł. - Września - Konin - Koło - Kutno - Łowicz Gł. - Sochaczew - Warszawa Zach. - Warszawa Centr. - WARSZAWA WSCHODNIA
  brejlomanie brejlomanie   brejlomanie   praga
  patra xxxx   patra   praha linka S
  IC 82100/1   Bolko   Szczecin Główny 10:40, Gryfino - Chojna - Mieszkowice - Kostrzyn - Rzepin - Zielona Góra Główna - Nowa Sól - Bytom Odrzański - Głogów - Lubin - Legnica - Środa Śląska - Wrocław Leśnica - Wrocław Główny - Oława - Brzeg - Opole Główne - Strzelce Opolskie - Gliwice - Zabrze - Chorzów Batory - Katowice - Zawiercie - Włoszczowa - Kielce - Suchedniów - Skarżysko-Kamienna - Radom - Pionki Zachodnie - Puławy Miasto - Nałęczów - Lublin Zachodni - Lublin Główny 23:08,
  Os 3117      Frenštát pod Radhoštěm 8:47 Kunčice pod Ondřejníkem 8:56 Čeladná 9:01 Frýdlant nad Ostravicí 9:08 9:13 Pržno 9:17 Baška 9:22 Frýdek Místek 9:26 9:30 Lískovec u Frýdku 9:35 Paskov 9:41 Vratimov 9:46 Ostrava Kunčice 9:49 9:50 Ostrava Kunčičky 9:53 Ostrava Střed 9:57 Ostrava Stodolní 9:59 Ostrava hln 10:02
  88342      Kostrzyn 11:03, Dąbroszyn - Kamień Mały - Witnica - Nowiny Wielkie - Bogdaniec - Łupowo - Gorzów Wielkopolski Wieprzyce - Gorzów Wielkopolski - Gorzów Wielkopolski Wschodni - Santok - Górki Noteckie - Sarbiewo - Strzelce Krajeńskie Wschód - Stare Kurowo - Nowe Drezdenko - Stare Bielice - Krzyż 12:35,
  RB/R 5159      Berlin Ostkreuz 9:33, Berlin-Lichtenberg - Berlin-Mahlsdorf - Strausberg - Herrensee - Rehfelde - Müncheberg (Mark) - Obersdorf - Trebnitz (Mark) - Alt Rosenthal - Seelow-Gusow - Werbig - Golzow (Oberbruch) - Gorgast - Küstrin-Kietz - Kostrzyn 10:57,
  Os 3116      Ostrava hln 8:46 Ostrava Stodolní 8:48 Ostrava Střed 8:52 Ostrava Kunčičky 8:56 Ostrava Kunčice 8:59 9:00 Vratimov 9:04 Paskov 9:12 Lískovec u Frýdku 9:19 Frýdek Místek 9:23 9:27 Baška 9:31 Pržno 9:36 Frýdlant nad Ostravicí 9:41 9:49 Čeladná 9:56 Kunčice pod Ondřejníkem 10:05 Frenštát pod Radhoštěm 10:13
  78501   Regalica   Zielona Góra Główna 8:52, Zielona Góra Przylep - Czerwieńsk - Nietkowice - Będów - Radnica - Bytnica - Budachów - Pliszka - Gądków Wielki - Jerzmanice Lubuskie - Rzepin - Drzeńsko - Kowalów - Radów - Laski Lubuskie - Górzyca - Ługi Górzyckie - Kostrzyn - Namyślin - Boleszkowice - Mieszkowice - Bielin - Witnica Chojeńska - Godków - Chojna - Lisie Pole - Krzywin Gryfiński - Widuchowa - Pacholęta - Dolna Odra - Gryfino - Czepino - Daleszewo - Szczecin Podjuchy - Szczecin Port Centralny - Szczecin Główny 11:50,
  Os 8591      Prešov - Prešov Mesto - Veľký Šariš - Šarišské Michaľany - Orkucany - Sabinov - Pečovská Nová Ves - Červenica - Rožkovany - Lipany - Krivany - Pusté Pole - Ďurková - Ľubotín - Orlov - Čirč - Leluchów - Muszyna - Muszyna Zdrój - Powroźnik - Krynica Zdrój
  S1 24029      Novi Beograd 06:21, Beograd Senjak 06:24, Beograd Centar 06:27, Beograd Neimar 06:29, Beograd Hram sv. Save 06:30, Beograd Mije Kovačevića 06:32, Beograd Dunavska 06:34, Krnjača 06:37, Pančevo Stefana Subljička 06:41, Pančevo Aviv Park 06:43, Pančevo Centar 06:45
  Os 19410/1   R3   Warszawa Wschodnia 18:11, Warszawa Stadion - Warszawa Powiśle - Warszawa Śródmieście - Warszawa Ochota - Warszawa Zachodnia - Warszawa Włochy - Warszawa Ursus Północny - Warszawa Gołąbki - Ożarów Mazowiecki - Płochocin - Błonie - Witanów - Boża Wola - Seroki - Teresin Niepokalanów - Piasecznica - Sochaczew - Kornelin - Nowa Sucha - Kęszyce - Jasionna Łowicka - Bednary - Mysłaków - Łowicz Główny 20:12,
  IC 5420/1   Hutnik   Gdynia Główna 14:45, Sopot - Gdańsk Oliwa - Gdańsk Wrzeszcz - Gdańsk Główny - Tczew - Smętowo - Laskowice Pomorskie - Bydgoszcz Główna - Bydgoszcz Leśna - Bydgoszcz Wschód - Solec Kujawski - Toruń Główny - Aleksandrów Kujawski - Włocławek - Kutno - Łowicz Główny - Koluszki - Łódź Widzew - Piotrków Trybunalski - Radomsko - Częstochowa - Myszków - Zawiercie - Dąbrowa Górnicza - Będzin Miasto - Sosnowiec Główny - Katowice - Tychy - Pszczyna - Czechowice-Dziedzice - Bielsko-Biała Główna 24:58,
  TLK 15110/1   Noteć   Warszawa Wschodnia 18:33, Warszawa Centralna - Warszawa Zachodnia - Sochaczew - Łowicz Główny - Żychlin - Kutno - Włocławek - Aleksandrów Kujawski - Toruń Główny - Solec Kujawski - Bydgoszcz Wschód - Bydgoszcz Leśna - Bydgoszcz Główna - Nakło nad Notecią - Wyrzysk Osiek - Piła Główna 24:26,
» více ...








































vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?