Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

zesednuti_uzamcenych_vozu [08.06.2019 20:46]
pd vytvořeno
zesednuti_uzamcenych_vozu [24.11.2019 11:15] (aktuální)
pd
Řádek 1: Řádek 1:
 ====== Zešednutí uzamčených vozů ====== ====== Zešednutí uzamčených vozů ======
  
-Obsahuje-li poznámka u vozu slovo ''​uzamčen''​ nebo ''​prázdný'',​ bude vůz zobrazen šedivě (černobíle). U uzamčených vozů se navíc nezobrazují [[fixní poznámky|Fixní poznámky]].+Obsahuje-li poznámka u vozu slovo ''​uzamčen''​ nebo ''​prázdný'',​ bude vůz zobrazen šedivě (černobíle). U uzamčených vozů se navíc nezobrazují [[fixní poznámky|Fixní poznámky]]. V poznámce pod vlakem bude automaticky zobrazen řádek o uzamčených vozech s přepínačem zobrazit/​skrýt.
  
 **Výjimka**:​ obsahuje-li poznámka navíc i sekvenci "''​ - ''"​ (mezera pomlčka mezera), zešednutí se neuplatní. Tímto jsou vyjmuty vozy, které jsou uzamčeny pouze v určitém úseku (poznámka ve tvaru "​uzamčen v úseku Břeclav - Wien"​). **Výjimka**:​ obsahuje-li poznámka navíc i sekvenci "''​ - ''"​ (mezera pomlčka mezera), zešednutí se neuplatní. Tímto jsou vyjmuty vozy, které jsou uzamčeny pouze v určitém úseku (poznámka ve tvaru "​uzamčen v úseku Břeclav - Wien"​).
  
 V cizojazyčných verzích se zešednutí aktivuje příslušným slovem v daném jazyce. V cizojazyčných verzích se zešednutí aktivuje příslušným slovem v daném jazyce.
 +
 +
zesednuti_uzamcenych_vozu.txt · Poslední úprava: 24.11.2019 11:15 autor: pd