Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
tabulky [02.04.2020 16:07]
pd
tabulky [06.04.2020 19:29]
pd
Řádek 7: Řádek 7:
 ===== Formátování tabulek ===== ===== Formátování tabulek =====
  
-Tabulky můžete ponechat bez formátování, ​tom ípadě bude mít tabulka ​v článku ​standardní formát+Pro formát tabulky lze nastavit některý z přednastavených stylů (nabídce **Vlastnoti tabulky > Formát**). V editoru se tyto ednastavené styly zatím graficky neprojeví, mají vliv pouze na vzhled tabulky ​v článku. Případně si můžete tabulku naformátovat ručně pomocí standardních formátovacích nástrojů
  
-Pokud chcete zvýraznit záhlaví tabulky, označte příslušný řádek nebo sloupec (obvykle ten první) a vyberte v Menu nebo v kontextovém menu **Tabulka > Buňka > Vlastnosti tabulky...** a zvolte **Typ buňky: Hlavičková buňka.**+Pokud chcete zvýraznit záhlaví tabulky, označte příslušný řádek nebo sloupec (obvykle ten první) a vyberte v Menu nebo v kontextovém menu **Tabulka > Buňka > Vlastnosti tabulky...** a zvolte **Typ buňky: Hlavičková buňka**. Alternativně lze formátování buněk nastavit ručně pomocí standardních formátovacích tlačítek.
  
 Poznámka: existuje také podobné nastavení "Typ řádku: Hlavička"​ ve vlastnostech řádku, to ale momentálně nemá žádný vizuální význam a nemusí být nastavováno. Poznámka: existuje také podobné nastavení "Typ řádku: Hlavička"​ ve vlastnostech řádku, to ale momentálně nemá žádný vizuální význam a nemusí být nastavováno.
tabulky.txt · Poslední úprava: 06.04.2020 19:29 autor: pd