Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Poslední revize Obě strany příští revize
cislo_pro_serazeni_v_seznamu [09.11.2019 16:00]
pd
cislo_pro_serazeni_v_seznamu [23.11.2019 23:13]
pd
Řádek 1: Řádek 1:
 ====== Číslo pro seřazení v seznamu ====== ====== Číslo pro seřazení v seznamu ======
  
-Toto číslo určuje seřazení vlaků na stránkách s výpisem seznamu vlaků.+Číslo v poli **Seřazení** ​určuje seřazení vlaků na stránkách s výpisem seznamu vlaků.
  
-Vyplňuje se jen u vlaků, které mají víc čísel (lomená čísla) nebo u vlaků s [[[[kombinace_vice_cisel_nebo_kategorii#​zmena_cisel_i_druhu_u_vice_dopravcu_-_komplexni_verze|Kombinace více čísel nebo kategorií vlaku]]|komplexním zápisem čísel]]. Např. u vlaku s číslem 2400/2401 musí být v kolonce Seřazení vyplněno číslo 2400.+Vyplňuje se jen u vlaků, které mají víc čísel (lomená čísla) nebo u vlaků s [[[[kombinace_vice_cisel_nebo_kategorii#​zmena_cisel_i_druhu_u_vice_dopravcu_-_komplexni_verze|komplexním zápisem čísel]]. Např. u vlaku s číslem 2400/2401 musí být v kolonce Seřazení vyplněno číslo 2400.
  
-U běžných vlaků s jedním číslem je do tohoto pole při uložení automaticky zkopírováno číslo vlaku z pole Číslo. Nemusí se zvlášť vyplňovat.+<note tip>U běžných vlaků s jedním číslem je do tohoto pole při uložení automaticky zkopírováno číslo vlaku z pole Číslo. Nemusí se zvlášť vyplňovat.</​note>​
cislo_pro_serazeni_v_seznamu.txt · Poslední úprava: 23.11.2019 23:14 autor: pd