vagonWEB

Železniční osobní vozy

Hlavní strana » Řazení vlaků » 2015 » ZSSK REX » REX 910 Ondava

Historické řazení vlaků   2015

REX   910     Ondava  

Humenné 13.28, Trebišov 14.11 - 14.23, Košice 15.10
Tratě: SK 190  SK 191 
Dopravce
Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK)
 

Zobrazení:
• řádek
sloupec
text

Plánované řazení   (2)

Plánované řazení 14.12.2014 - 14.4.2015 | platnost: v - a , okrem 21.-26.XII., 4., 5.I., 3.-5.IV., 1., 8.V.
Plánované řazení 14.12.2014 - 14.4.2015 | platnost: v a 21.-26.XII., 4., 5.I., 3.-5.IV., 1., 8.V.
Plánované řazení 15.4.2014 - 6.9.2015 | platnost: v
Plánované řazení 15.4.2014 - 12.12.2015 | platnost: v -
Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (zjednodušená verze)

Plánované řazení 14.12.2014 - 14.4.2015 | platnost: v - a , okrem 21.-26.XII., 4., 5.I., 3.-5.IV., 1., 8.V.

  
 


 (SK) ZSSK 754

Humenné - Trebišov


 

 (SK) ZSSK 163

Trebišov - Košice


 
 


(SK) ZSSK 757

Humenné - Trebišov

ide v

 
 


(SK) ZSSK B

80

Ide v , nejde 22.XII.-5.I.

   
 


(SK) ZSSK B

80

Ide v , nejde 22.XII.-5.I.

   
 


(SK) ZSSK Bmeer

66


   
 


(SK) ZSSK Bmeer

66


   
 


(SK) ZSSK Bmeer

66


   
 


(SK) ZSSK Bdee

54

Oddiel č.9 služobný

   


Vložil: TomoSK, mhdckar(zavináč)gmail(tečka)com | Poslední aktualizace: 30.4.2015 (TomoSK) | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | sk > cs

Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (zjednodušená verze)

Plánované řazení 14.12.2014 - 14.4.2015 | platnost: v a 21.-26.XII., 4., 5.I., 3.-5.IV., 1., 8.V.

  
 


 (SK) ZSSK 754

Humenné - Trebišov


 

 (SK) ZSSK 163

Trebišov - Košice


 
 


7 (SK) ZSSK Bmpeer F

76


   
 


6 (SK) ZSSK Bmpeer F

76


   
 


5 (SK) ZSSK Bmpeer F

76


   
 


4 (SK) ZSSK Bmpeer F

76


   
   


3 (SK) ZSSK Bdghmeer F

31+4 12 2 5

Oddiel č.9 služobný

   


Vložil: TomoSK, mhdckar(zavináč)gmail(tečka)com | Poslední aktualizace: 30.4.2015 (TomoSK) | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | sk > cs

Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (zjednodušená verze)

Plánované řazení 15.4.2014 - 6.9.2015 | platnost: v

  
 


 (SK) ZSSK 754

Humenné - Trebišov


 

 (SK) ZSSK 163

Trebišov - Košice


 
 


5 (SK) ZSSK Bmpeer F

76

Humenné - Košice - (Bratislava hl. stanica)


   
 


4 (SK) ZSSK Bmpeer F

76

Humenné - Košice - (Bratislava hl. stanica)


   
   


3 (SK) ZSSK Bdghmeer F

31+4 12 2 5

Humenné - Košice - (Bratislava hl. stanica)


   
 


(SK) ZSSK WRReer

24 20

Humenné - Košice - (Bratislava hl. stanica)


   
    


2 (SK) ZSSK Aeer IC

8 42

Humenné - Košice - (Bratislava hl. stanica)


   
 


1 (SK) ZSSK Ampeer F

54

Humenné - Košice - (Bratislava hl. stanica)


   

   i   V ide iba do 6.IX.


Vložil: TomoSK, mhdckar(zavináč)gmail(tečka)com | Poslední aktualizace: 9.10.2015 (pd) | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | sk > cs

Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (zjednodušená verze)

Plánované řazení 15.4.2014 - 12.12.2015 | platnost: v -

  
 


 (SK) ZSSK 754

Humenné - Trebišov


 

 (SK) ZSSK 163

Trebišov - Košice


 
 


(SK) ZSSK B60

60

Ide v , nejde 22.XII.-5.I.

   
 


(SK) ZSSK B60

60

Ide v , nejde 22.XII.-5.I.

   
 


(SK) ZSSK Bmeer

66


   
 


(SK) ZSSK Bmeer

66


   
 


(SK) ZSSK Apeer

52

Vozeň prehlásený za 2. triedu.

   
 


(SK) ZSSK Bdee

54

Oddiel č. 9 služobný

   


Vložil: TomoSK, mhdckar(zavináč)gmail(tečka)com | Poslední aktualizace: 30.4.2015 (TomoSK) | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | sk > cs


Skutečné řazení   (3)

Skutečné řazení vlaku dne: út 8.12.2015 ve stanici: Košice
Skutečné řazení vlaku dne: pá 7.8.2015 v úseku: Humenné - Košice
Skutečné řazení vlaku dne: pá 6.3.2015 ve stanici: Michalovce
Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (zjednodušená verze)

Skutečné řazení vlaku dne: út 8.12.2015 ve stanici: Košice

  
 


(SK) ZSSK 163

Trebišov - Košice

91 56 6 163 119-1

 
 


5 (SK) ZSSK Bdmpeer



61 56 20-70 321-0

   
 


4 (SK) ZSSK Bdmpeer



61 56 20-70 313-7

   
 


3 (SK) ZSSK Bee

80

51 56 20-31 004-2

   
 


2 (SK) ZSSK B

80

51 56 20-41 944-7

   
 


1 (SK) ZSSK Bee

80

50 56 20-48 056-4

   


Vložil: veteran, lacko(tečka)r(zavináč)centrum(tečka)sk | Poslední aktualizace: 9.12.2015 | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | sk > cs

Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (zjednodušená verze)

Skutečné řazení vlaku dne: pá 7.8.2015 v úseku: Humenné - Košice

  
 


 (SK) ZSSK 754

Humenné - Trebišov


 

 (SK) ZSSK 163

Trebišov - Košice


 
 


(SK) ZSSK 754

Humenné - Trebišov


 
 


(SK) ZSSK B

80


   
 


(SK) ZSSK Bee

80


   
 


(SK) ZSSK Bee

80


   
 


(SK) ZSSK Bc

54


   
 


(SK) ZSSK Bee

80


   


Vložil: Dávid | Poslední aktualizace: 7.8.2015 (pd) | Vloženo neregistrovaným uživatelem | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | > cs

Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (zjednodušená verze)

Skutečné řazení vlaku dne: pá 6.3.2015 ve stanici: Michalovce

  
 


(SK) ZSSK 750

Humenné - Trebišov

750 164-6 "Tomáško"

 
 


(SK) ZSSK 754

Humenné - Trebišov


 
 


(SK) ZSSK Bc

54


   
 


1 (SK) ZSSK Bmeer

66


   
 


2 (SK) ZSSK Bmeer

66


   
 


3 (SK) ZSSK Apeer

52

Vozeň nebol označený ako druhá trieda

   
 


4 (SK) ZSSK Bdee

54


   


Vložil: 3pa3ck3 | Poslední aktualizace: 8.3.2015 (pd) | Vloženo neregistrovaným uživatelem | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | > cs




Údaje jsou bez záruky. Data neposkytují dopravci, toto jsou neoficiální stránky. Zpracování dat byla věnována velká pozornost, přesto mohlo dojít k omylům a nepřesnostem. Také z provozních důvodů může dojít ke změně řazení. Jízdní řád a omezení jízdy vlaků je pouze pro informaci, tyto údaje si před cestou prosím ověřte v jízdním řádu.
Přívítáme upozornění na každou chybu nebo nesrovnalost. Pro kontakt můžete využít nejlépe formulář pro hlášení chyb přímo pod každým vlakem, mail vagonweb(zavináč)vagonweb.cz nebo mail uvedený přímo pod vlakem.

Autoři obrázků (©): Jiří Vaněk, Iván Zoltán, Daniel Hentschel, Martin Zedník, Jaroslav Šilhan, Kubze, Juan Carlos Alonso Mostaza, Till Schäfer, James McDonald, Martin Baier, Łukasz Paduch, Filip Španihel, Hans van der Want, Adam Vanting, Bogdan Spanoche-Stoenescu, kraken, Sorin Oprisan (soprisan.uv.ro), no-night, Sven Eger, Sebastian, Matěj Maděra, Krzysztof Dobrzański, Daniele Vasta, Gert Gouman, Florian Albers, lolingpl, Marius Ionescu, Bymák, Adrian Schmid, Dani Egger-Jetzer, Kai Michael Neuhold, Jürgen Hoffmann, ic_125, Thomas Kaufmann, Philipp Groß, pd.