vagonWEB

Železniční osobní vozy

Hlavní strana » Řazení vlaků » 2015 » ZSSK R » R 812 Sitno

Historické řazení vlaků   2015

R   812     Sitno  

Košice 9.23, Zvolen os.st. 12.49 - 13.02, Bratislava hl.st. 15.59
Tratě: SK 160  SK 150  SK 130 
Dopravce
Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK)
 

Zobrazení:
• řádek
sloupec
text

Plánované řazení   (2)

Plánované řazení 14.12.2014 - 13.6.2015
Plánované řazení 14.6.2015 - 12.12.2015
Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (zjednodušená verze)

Plánované řazení 14.12.2014 - 13.6.2015

  
 


 (SK) ZSSK 757

Košice - Zvolen os.st.


 

 (SK) ZSSK 362

Zvolen os.st. - Bratislava hl.st.


 
 


8 (SK) ZSSK B

80

Zvolen os.st. - Bratislava hl.st.


   
 


7 (SK) ZSSK B

80

Zvolen os.st. - Bratislava hl.st.


   
 


6 (SK) ZSSK B

80

Zvolen os.st. - Bratislava hl.st.


   
 


5 (SK) ZSSK Bpeer 2070

76

Košice - Bratislava hl.st.


   
 


4 (SK) ZSSK Bpeer 2070

76

Košice - Bratislava hl.st.


   
 


3 (SK) ZSSK Bmeer

66

Košice - Bratislava hl.st.


   
  


2 (SK) ZSSK BDs

40

Košice - Bratislava hl.st.


 

2 (SK) ZSSK Bdghmeer

31+4 12 2 5

Košice - Bratislava hl.st.

Oddiel č.1 pre cestujúcich s obmedzenými pohybovými schopnosťami

   
 


1 (SK) ZSSK Aeer F

54

Košice - Bratislava hl.st.


   


Vložil: Jirka_p, pokornyjiri(zavináč)seznam(tečka)cz | Poslední aktualizace: 16.6.2015 (Jirka_p) | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | cs > cs

Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (zjednodušená verze)

Plánované řazení 14.6.2015 - 12.12.2015

  
 


 (SK) ZSSK 757

Košice - Zvolen os.st.


 

 (SK) ZSSK 362

Zvolen os.st. - Bratislava hl.st.


 
 


8 (SK) ZSSK B

80

Zvolen os.st. - Bratislava hl.st.


   
 


7 (SK) ZSSK B

80

Zvolen os.st. - Bratislava hl.st.


   
 


6 (SK) ZSSK B

80

Zvolen os.st. - Bratislava hl.st.


   
 


5 (SK) ZSSK Bpeer 2070

76

Košice - Bratislava hl.st.


   
 


4 (SK) ZSSK Bpeer 2070

76

Košice - Bratislava hl.st.


   
 


3 (SK) ZSSK Bmeer

66

Košice - Bratislava hl.st.


   
  


2 (SK) ZSSK BDs

40

Košice - Bratislava hl.st.


 

2 (SK) ZSSK Bdghmeer

31+4 12 2 5

Košice - Bratislava hl.st.

Oddiel č.1 pre cestujúcich s obmedzenými pohybovými schopnosťami

   
 


1 (SK) ZSSK Aeer F

54

Košice - Bratislava hl.st.


   
  


(SK) ZSSK ARpeer IC

24 17

Košice - Zvolen os.st.

Ide v , , ,
Vozeň prehlásený za 2. triedu

   


Vložil: Jirka_p, pokornyjiri(zavináč)seznam(tečka)cz | Poslední aktualizace: 16.6.2015 (Jirka_p) | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | cs > cs


Skutečné řazení   (5)

Skutečné řazení vlaku dne: pá 20.2.2015 v úseku: Košice - Bratislava hl.st.
Skutečné řazení vlaku dne: po 2.2.2015 ve stanici: Košice-Bratislava hl.st.
Skutečné řazení vlaku dne: ne 4.1.2015 ve stanici: Zvolen os.st.
Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (zjednodušená verze)

Skutečné řazení vlaku dne: pá 20.2.2015 v úseku: Košice - Bratislava hl.st.

  
 


 (SK) ZSSK 757

Košice - Zvolen os.st.


 

 (SK) ZSSK 362

Zvolen os.st. - Bratislava hl.st.

362.002-8

 
 


8 (SK) ZSSK Bee

80

Zvolen os.st. - Bratislava hl.st.


   
 


7 (SK) ZSSK Bee

80

Zvolen os.st. - Bratislava hl.st.


   
 


6 (SK) ZSSK B

80

Zvolen os.st. - Bratislava hl.st.


   
 


5 (SK) ZSSK Bpeer 2070

76

Košice - Bratislava hl.st.


   
 


4 (SK) ZSSK Bpeer 2070

76

Košice - Bratislava hl.st.


   
 


3 (SK) ZSSK Bmeer

66

Košice - Bratislava hl.st.


   
   


2 (SK) ZSSK Bdghmeer

31+4 12 2 5

Košice - Bratislava hl.st.

Oddiel č.1 pre cestujúcich s obmedzenými pohybovými schopnosťami

   
 


1 (SK) ZSSK Aeer F

54

Košice - Bratislava hl.st.


   


Vložil: BmeerZssk | Poslední aktualizace: 20.2.2015 | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | sk > cs

Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (zjednodušená verze)

Skutečné řazení vlaku dne: po 2.2.2015 ve stanici: Košice-Bratislava hl.st.

  
 


 (SK) ZSSK 757

Košice - Zvolen os.st.


 

 (SK) ZSSK 240

Zvolen os.st. - Bratislava hl.st.


 
 


8 (SK) ZSSK Bee

80

Zvolen os.st. - Bratislava hl.st.


   
 


7 (SK) ZSSK Bee

80

Zvolen os.st. - Bratislava hl.st.


   
 


6 (SK) ZSSK Bee

80

Zvolen os.st. - Bratislava hl.st.


   
 


5 (SK) ZSSK Bpeer 2070

76

Košice - Bratislava hl.st.


   
 


4 (SK) ZSSK Bpeer 2070

76

Košice - Bratislava hl.st.


   
 


3 (SK) ZSSK Bmeer

66

Košice - Bratislava hl.st.


   
   


2 (SK) ZSSK Bdghmeer

31+4 12 2 5

Košice - Bratislava hl.st.

Oddiel č.1 pre cestujúcich s obmedzenými pohybovými schopnosťami

   
 


1 (SK) ZSSK Aeer F

54

Košice - Bratislava hl.st.


   


Vložil: BmeerZssk | Poslední aktualizace: 2.2.2015 | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | sk > cs

Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (zjednodušená verze)

Skutečné řazení vlaku dne: ne 4.1.2015 ve stanici: Zvolen os.st.

  
 


(SK) ZSSK 757


 
 


(SK) ZSSK Bpeer 2070

76


   
 


(SK) ZSSK Bpeer 2070

76


   
 


(SK) ZSSK Bmeer

66


   
   


(SK) ZSSK Bdghmeer

31+4 12 2 5


   
 


(SK) ZSSK Aeer F

54


   
 


(SK) ZSSK 063

80

Košice - Zvolen

060 364-4

   

   i   Vozen 063 na výpomoc z RD Košice do ZV.


Vložil: Ján | Poslední aktualizace: 4.1.2015 (pd) | Vloženo neregistrovaným uživatelem | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | > cs




Údaje jsou bez záruky. Data neposkytují dopravci, toto jsou neoficiální stránky. Zpracování dat byla věnována velká pozornost, přesto mohlo dojít k omylům a nepřesnostem. Také z provozních důvodů může dojít ke změně řazení. Jízdní řád a omezení jízdy vlaků je pouze pro informaci, tyto údaje si před cestou prosím ověřte v jízdním řádu.
Přívítáme upozornění na každou chybu nebo nesrovnalost. Pro kontakt můžete využít nejlépe formulář pro hlášení chyb přímo pod každým vlakem, mail vagonweb(zavináč)vagonweb.cz nebo mail uvedený přímo pod vlakem.

Autoři obrázků (©): Jiří Vaněk, Iván Zoltán, Daniel Hentschel, Martin Zedník, Jaroslav Šilhan, Kubze, Juan Carlos Alonso Mostaza, Till Schäfer, James McDonald, Martin Baier, Łukasz Paduch, Filip Španihel, Hans van der Want, Adam Vanting, Bogdan Spanoche-Stoenescu, kraken, Sorin Oprisan (soprisan.uv.ro), no-night, Sven Eger, Sebastian, Matěj Maděra, Krzysztof Dobrzański, Daniele Vasta, Gert Gouman, Florian Albers, lolingpl, Marius Ionescu, Bymák, Adrian Schmid, Dani Egger-Jetzer, Kai Michael Neuhold, Jürgen Hoffmann, ic_125, Thomas Kaufmann, Philipp Groß, pd.