vagonWEB

Železniční osobní vozy

Hlavní strana » Řazení vlaků » 2015 » ČD IC » IC 550 Zlínský expres

Historické řazení vlaků   2015

IC   550     Zlínský expres  

Zlín střed 5:13, Otrokovice 5:25-5:38, Olomouc hl.n. 6:14-6:16, Praha hl.n. 8:44
Dopravce
České dráhy (ČD)
 

Zobrazení:
• řádek
sloupec
text

Plánované řazení   (3)

Plánované řazení 14.12.2014 - 30.6.2015 v úseku: Otrokovice - Praha hl.n.
Plánované řazení 1.7.2014 - 31.8.2015 v úseku: Otrokovice - Praha hl.n.
Plánované řazení v úseku: Zlín-střed - Otrokovice
Plánované řazení 1.9.2015 - 12.12.2015 v úseku: Otrokovice - Praha hl.n.
Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (zjednodušená verze)

Plánované řazení 14.12.2014 - 30.6.2015 v úseku: Otrokovice - Praha hl.n.

  
 


(CZ) ČD 380

Otrokovice - Praha hl.n.


 
 


364 (CZ) ČD Bee238

60

Otrokovice - Praha hl.n.

Jede v do 8.VI. a od 21.IX. a 7.IV., 29.IX., 18.XI., nejede 22., 29.XII., 6.IV., 28.IX., 16.XI.

   
 


366 (CZ) ČD Bpee237

78

Otrokovice - Praha hl.n.

Jede v a 7.IV., 7.VII., 29.IX., 18.XI., nejede 22., 29.XII., 6.IV., 6.VII., 28.IX., 16.XI.

   
 


367 (SK) ZSSK Bpeer 2970

66

Otrokovice - Praha hl.n.


   
 


368 (SK) ZSSK Bmpeer F

76

Zlín střed - Praha hl.n.


   
 


369 (SK) ZSSK Beer

60

Zlín střed - Praha hl.n.

Oddíl čís. 1 dámský, oddíl čís. 10 mimo rezervační systém

   
   


370 (SK) ZSSK Bdghmeer

31+4 12 2 5

Zlín střed - Praha hl.n.


   
 


371 (CZ) ČD WRmee816

24 7

Zlín střed - Praha hl.n.

Servis zajišťuje firma JLV, a.s.

   
 


372 (SK) ZSSK Ampeer

54

Zlín střed - Praha hl.n.

Místa čís. 11-15 pro invalidy

   

   i   Nejede 25., 26.XII., 1.I.


Vložil: Karel Zralý, kaja(tečka)zraly(zavináč)seznam(tečka)cz | Poslední aktualizace: 5.8.2015 (Karel Zralý) | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | cs > cs

Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (zjednodušená verze)

Plánované řazení 1.7.2014 - 31.8.2015 v úseku: Otrokovice - Praha hl.n.

  
 


(CZ) ČD 380

Otrokovice - Praha hl.n.


 
 


362 (CZ) ČD Aee140

54

Otrokovice - Praha hl.n.

jede v

   
 


363 (CZ) ČD Bmz234

66

Otrokovice - Praha hl.n.

jede v a 7.VII., nejede 6.VII.

 
 


364 (CZ) ČD Bee238

60

Otrokovice - Praha hl.n.

Jede v do 8.VI. a od 21.IX. a 7.IV., 29.IX., 18.XI., nejede 22., 29.XII., 6.IV., 28.IX., 16.XI.

   
 


366 (CZ) ČD Bpee237

78

Otrokovice - Praha hl.n.

Jede v a 7.IV., 7.VII., 29.IX., 18.XI., nejede 22., 29.XII., 6.IV., 6.VII., 28.IX., 16.XI.

   
 


367 (SK) ZSSK Bpeer 2970

66

Otrokovice - Praha hl.n.


   
 


368 (SK) ZSSK Bmpeer F

76

Zlín střed - Praha hl.n.


   
 


369 (SK) ZSSK Beer

60

Zlín střed - Praha hl.n.

Oddíl čís. 1 dámský, oddíl čís. 10 mimo rezervační systém

   
   


370 (SK) ZSSK Bdghmeer

31+4 12 2 5

Zlín střed - Praha hl.n.


   
 


371 (CZ) ČD WRmee816

24 7

Zlín střed - Praha hl.n.

Servis zajišťuje firma JLV, a.s.

   
 


372 (SK) ZSSK Ampeer

54

Zlín střed - Praha hl.n.

Místa čís. 11-15 pro invalidy

   

   i   Nejede 25., 26.XII., 1.I.


Vložil: Karel Zralý, kaja(tečka)zraly(zavináč)seznam(tečka)cz | Poslední aktualizace: 5.8.2015 (Karel Zralý) | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | cs > cs

Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (zjednodušená verze)

Plánované řazení v úseku: Zlín-střed - Otrokovice

  
 


(CZ) ČD 750.7

Zlín-střed - Otrokovice


 
 


368 (SK) ZSSK Bmpeer F

76

Zlín střed - Praha hl.n.


   
 


369 (SK) ZSSK Beer

60

Zlín střed - Praha hl.n.

Oddíl čís. 1 dámský, oddíl čís. 10 mimo rezervační systém

   
   


370 (SK) ZSSK Bdghmeer

31+4 12 2 5

Zlín střed - Praha hl.n.


   
 


371 (CZ) ČD WRmee816

24 7

Zlín střed - Praha hl.n.

Servis zajišťuje firma JLV, a.s.

   
 


372 (SK) ZSSK Ampeer

54

Zlín střed - Praha hl.n.

Místa čís. 11-15 pro invalidy

   

   i   Nejede 25., 26.XII., 1.I.


Vložil: Karel Zralý, kaja(tečka)zraly(zavináč)seznam(tečka)cz | Poslední aktualizace: 11.12.2014 (Karel Zralý) | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | cs > cs

Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (zjednodušená verze)

Plánované řazení 1.9.2015 - 12.12.2015 v úseku: Otrokovice - Praha hl.n.

  
 


(CZ) ČD 380

Otrokovice - Praha hl.n.


 
 


364 (CZ) ČD Bee238

60

Otrokovice - Praha hl.n.

Jede v do 8.VI. a od 21.IX. a 7.IV., 29.IX., 18.XI., nejede 22., 29.XII., 6.IV., 28.IX., 16.XI.

   
 


366 (CZ) ČD Bpee237

78

Otrokovice - Praha hl.n.

Jede v a 7.IV., 7.VII., 29.IX., 18.XI., nejede 22., 29.XII., 6.IV., 6.VII., 28.IX., 16.XI.

   
 


367 (SK) ZSSK Bpeer 2970

66

Otrokovice - Praha hl.n.


   
 


368 (SK) ZSSK Bmpeer F

76

Zlín střed - Praha hl.n.


   
 


369 (SK) ZSSK Beer

60

Zlín střed - Praha hl.n.

Oddíl čís. 1 dámský, oddíl čís. 10 mimo rezervační systém

   
   


370 (SK) ZSSK Bdghmeer

31+4 12 2 5

Zlín střed - Praha hl.n.


   
 


371 (CZ) ČD WRmee816

24 7

Zlín střed - Praha hl.n.

Servis zajišťuje firma JLV, a.s.

   
 


372 (SK) ZSSK Ampeer

54

Zlín střed - Praha hl.n.

Místa čís. 11-15 pro invalidy

   

   i   Nejede 25., 26.XII., 1.I.


Vložil: Karel Zralý, kaja(tečka)zraly(zavináč)seznam(tečka)cz | Poslední aktualizace: 6.8.2015 (pd) | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | cs > cs


Skutečné řazení   (110)

Skutečné řazení vlaku dne: út 1.12.2015 v úseku: Zlín-střed - Otrokovice
Skutečné řazení vlaku dne: út 1.12.2015 v úseku: Otrokovice - Praha hl.n.
Skutečné řazení vlaku dne: po 23.11.2015 v úseku: Zlín-střed - Otrokovice
Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (zjednodušená verze)

Skutečné řazení vlaku dne: út 1.12.2015 v úseku: Zlín-střed - Otrokovice

  
 


(CZ) ČD 754

754.023

 
 


368 (SK) ZSSK Bmpeer F

76

61 56 20-70 247-7

   
 


369 (SK) ZSSK Beer

60

61 56 20-70 058-8

   
   


370 (SK) ZSSK Bdghmeer

31+4 12 2 5

61 56 28-70 005-1

   
 


371 (CZ) ČD WRmee816

24 7

61 54 88-81 002-4

   
 


372 (SK) ZSSK Ampeer F

54

61 56 19-70 201-7

   


Vložil: Karel Zralý, kaja(tečka)zraly(zavináč)seznam(tečka)cz | Poslední aktualizace: 4.12.2015 | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | cs > cs

Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (zjednodušená verze)

Skutečné řazení vlaku dne: út 1.12.2015 v úseku: Otrokovice - Praha hl.n.

  
 


(CZ) ČD 380

380.012

 
 


(CZ) ČD Bmz234

66

51 54 21-70 508-5

 
 


367 (SK) ZSSK Bmpeer

76

61 56 20-70 216-2

   
 


368 (SK) ZSSK Bmpeer F

76

61 56 20-70 247-7

   
 


369 (SK) ZSSK Beer

60

61 56 29-70 058-8

   
   


370 (SK) ZSSK Bdghmeer

31+4 12 2 5

61 56 28-70 005-1

   
 


371 (CZ) ČD WRmee816

24 7

61 54 88-81 002-4

   
 


372 (SK) ZSSK Ampeer F

54

61 56 19-70 201-7

   


Vložil: Karel Zralý, kaja(tečka)zraly(zavináč)seznam(tečka)cz | Poslední aktualizace: 4.12.2015 (Karel Zralý) | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | cs > cs

Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (zjednodušená verze)

Skutečné řazení vlaku dne: po 23.11.2015 v úseku: Zlín-střed - Otrokovice

  
 


(CZ) ČD 754

754.023

 
 


368 (SK) ZSSK Bmpeer F

76

61 56 20-70 247-7

   
 


369 (SK) ZSSK Beer

60

61 56 20-70 058-8

   
   


370 (SK) ZSSK Bdghmeer

31+4 12 2 5

61 56 28-70 005-1

   
 


371 (CZ) ČD WRmee816

24 7

61 54 88-81 002-4

   
 


372 (SK) ZSSK Ampeer F

54

61 56 19-70 201-7

   


Vložil: Karel Zralý, kaja(tečka)zraly(zavináč)seznam(tečka)cz | Poslední aktualizace: 26.11.2015 (Karel Zralý) | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | cs > cs




Údaje jsou bez záruky. Data neposkytují dopravci, toto jsou neoficiální stránky. Zpracování dat byla věnována velká pozornost, přesto mohlo dojít k omylům a nepřesnostem. Také z provozních důvodů může dojít ke změně řazení. Jízdní řád a omezení jízdy vlaků je pouze pro informaci, tyto údaje si před cestou prosím ověřte v jízdním řádu.
Přívítáme upozornění na každou chybu nebo nesrovnalost. Pro kontakt můžete využít nejlépe formulář pro hlášení chyb přímo pod každým vlakem, mail vagonweb(zavináč)vagonweb.cz nebo mail uvedený přímo pod vlakem.

Autoři obrázků (©): Jiří Vaněk, Iván Zoltán, Daniel Hentschel, Martin Zedník, Jaroslav Šilhan, Kubze, Juan Carlos Alonso Mostaza, Till Schäfer, James McDonald, Martin Baier, Łukasz Paduch, Filip Španihel, Hans van der Want, Adam Vanting, Bogdan Spanoche-Stoenescu, kraken, Sorin Oprisan (soprisan.uv.ro), no-night, Sven Eger, Sebastian, Matěj Maděra, Krzysztof Dobrzański, Daniele Vasta, Gert Gouman, Florian Albers, lolingpl, Marius Ionescu, Bymák, Adrian Schmid, Dani Egger-Jetzer, Kai Michael Neuhold, Jürgen Hoffmann, ic_125, Thomas Kaufmann, Philipp Groß, pd.