vagonWEB

Železniční osobní vozy

Řazení vlaků 2017 - ČD 754

 

Vlaky, ve kterých je řazena lokomotiva ČD 754

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3
8.1.2017 Ex/ALX 352   Jan Hus   Praha hl.n. 13:12, Plzeň hl.n.os.n. 14:49-14:59, Domažlice 15:45-15:46, ... Schwandorf 16:55-17:08, Regensburg Hbf 17:36-17:46, München Hbf 19:15
8.1.2017 ALX/Ex 353   Albert Einstein   München Hbf 9:01, Regensburg Hbf 10:20-10:31, Schwandorf 10:59-11:07, ... Domažlice 12:09-12:10, Plzeň hl.n.os.n. 12:57-13:06, Praha hl.n. 14:41
* Ex 531   Josef Seidel   Praha-Holešovice 7.42, Praha hl.n. 7.51-8.02, České Budějovice 10.02-10.13, Český Krumlov 10.50
5.5.2017 Ex 531   Josef Seidel   Praha-Holešovice 7.42, Praha hl.n. 7.51-8.02, České Budějovice 10.02-10.13, Český Krumlov 10.50
17.8.2017 Ex 531   Josef Seidel   Praha-Holešovice 7.42, Praha hl.n. 7.51-8.02, České Budějovice 10.02-10.13, Český Krumlov 10.50
* Ex 532   Josef Seidel   Český Krumlov 14.02, České Budějovice 14.40-14.53, Praha hl.n. 16.57-17.10, Praha-Holešovice 17.19
17.8.2017 Ex 532   Josef Seidel   Český Krumlov 14.02, České Budějovice 14.40-14.53, Praha hl.n. 16.57-17.10, Praha-Holešovice 17.19
* Rx 631   František Seidel   Český Krumlov 10.52, Nové Údolí 12.16
7.8.2017 Rx 631   František Seidel   Český Krumlov 10.52, Nové Údolí 12.16
17.8.2017 Rx 631   František Seidel   Český Krumlov 10.52, Nové Údolí 12.16
21.8.2017 Rx 631   František Seidel   Český Krumlov 10.52, Nové Údolí 12.16
25.8.2017 Rx 631   František Seidel   Český Krumlov 10.52, Nové Údolí 12.16
7.9.2017 Rx 631   František Seidel   Český Krumlov 10.52, Nové Údolí 12.16
* Rx 632   František Seidel   Nové Údolí 12.35, Český Krumlov 14.00
17.8.2017 Rx 632   František Seidel   Nové Údolí 12.35, Český Krumlov 14.00
21.8.2017 Rx 632   František Seidel   Nové Údolí 12.35, Český Krumlov 14.00
25.8.2017 Rx 632   František Seidel   Nové Údolí 12.35, Český Krumlov 14.00
7.9.2017 Rx 632   František Seidel   Nové Údolí 12.35, Český Krumlov 14.00
12.9.2017 650   Jihlava   Brno hl.n. 19:20, Jihlava 21:17
22.4.2017 666   Vajgar   Brno hl.n. 9:20, Jihlava 11:18-11:25, České Budějovice 13:46-14:04, Plzeň hl.n. 15:57
31.1.2017 Rx 760   Vyšehrad   Praha hl.n. 12:12, Plzeň hl.n. 13:49-14:04, Cheb 15:23
* Rx 775   Točník   Žel.Ruda-Alžbětín 8:45, Klatovy 9:53-10:06, Plzeň hl.n. 10:56-11:06, Praha hl.n. 12:41
* Rx/R 776   Pancíř   Praha hl.n. 11:12, Plzeň hl.n. 12:49-13:02, Klatovy 13:52-14:04, Žel.Ruda-Alžbětín 15:12
* Rx/R 777   Pancíř   Žel.Ruda-Alžbětín 12:45, Klatovy 13:53-14:06, Plzeň hl.n. 14:56-15:06, Praha hl.n. 16:41
* Rx/R 778   Špičák   Praha hl.n. 7:12, Plzeň hl.n. 8:49-9:02, Klatovy 9:52-10:04, Žel.Ruda-Alžbětín 11:12
* Rx/R 779   Špičák   Žel.Ruda-Alžbětín 16:45, Klatovy 17:53-18:06, Plzeň hl.n. 18:56-19:06, Praha hl.n. 20:41
* Rx 881   Olšava   Olomouc hl. n. (5:59) - Přerov (6:12-6:14) - Staré Město u Uherského Hradiště (6:46-6:56) - Luhačovice (7:44)
* Rx 882   Velehrad   Luhačovice (16:35) - Staré Město u Uherského Hradiště (17:28-17:41) - Přerov (18:11-18:16) - ... - Pardubice hl. n. (19:53-19:58) - Kolín (20:21-20:23) - Praha hl. n. (21:03)
* Rx 882   Velehrad   Luhačovice (16:38) - Staré Město u Uherského Hradiště (17:28-17:41) - Přerov (18:11-18:16) - ... - Pardubice hl. n. (19:53-19:58) - Kolín (20:21-20:23) - Praha hl. n. (21:03)
* Rx 885   Galán   Praha hl. n. (6:53) - Kolín (7:31-7:33) - Pardubice hl. n. (7:57-8:05) - ... - Přerov (9:44-9:48) - Staré Město u Uherského Hradiště (10:18-10:32) - Luhačovice (11:18)
* Rx 885   Galán   Praha hl. n. (6:53) - Kolín (7:31-7:33) - Pardubice hl. n. (7:57-8:05) - ... - Přerov (9:44-9:48) - Staré Město u Uherského Hradiště (10:18-10:32) - Luhačovice (11:23)
* Rx 886   Buchlov   Luhačovice (12:35) - Staré Město u Uherského Hradiště (13:28-13:41) - Přerov (14:11-14:16) - ... - Pardubice hl. n. (15:53-15:58) - Kolín (16:21-16:23) - Praha hl. n. (17:03)
* Rx 886   Buchlov   Luhačovice (12:38) - Staré Město u Uherského Hradiště (13:28-13:41) - Přerov (14:11-14:16) - ... - Pardubice hl. n. (15:53-15:58) - Kolín (16:21-16:23) - Praha hl. n. (17:03)
* Rx 889   Jan Amos Komenský   Praha hl. n. (10:55) - Kolín (11:33-11:35) - Pardubice hl. n. (11:59-12:05) - ... - Přerov (13:44-13:48) - Staré Město u Uherského Hradiště (14:18-14:32) - Luhačovice (15:18)
* Rx 889   Jan Amos Komenský   Praha hl. n. (10:55) - Kolín (11:33-11:35) - Pardubice hl. n. (11:59-12:05) - ... - Přerov (13:44-13:48) - Staré Město u Uherského Hradiště (14:18-14:32) - Luhačovice (15:23)
* Rx 890   Hradišťan   Luhačovice (8:13) - Staré Město u Uherského Hradiště (8:58-9:11) - Přerov (9:43-9:45) - Olomouc hl. n. (9:58)
* Rx 894   Bouzov   Zlín střed (5:28) - Otrokovice (5:41-5:52) - Přerov (6:12-6:16) - ... - Pardubice hl. n. (7:53-7:58) - Kolín (8:21-8:23) - Praha hl. n. (9:03)
* Rx 897   Moravan   Praha hl. n. (18:55) - Kolín (19:33-19:35) - Pardubice hl. n. (19:59-20:05) - ... - Přerov (21:44-21:47) - Otrokovice (22:05-22:15) - Zlín střed (22:28)
2.5.2017 920   Krakonoš   Trutnov hl.n. (18:43) - Hradec Králové hl.n. (19:55-20:08) - Praha hl.n. (21:48)
3.5.2017 920   Krakonoš   Trutnov hl.n. (18:43) - Hradec Králové hl.n. (19:55-20:08) - Praha hl.n. (21:48)
27.4.2017 923   Metuje   Praha hl.n. (8:07) - Hradec Králové hl.n. (9:51-10:04) - Trutnov hl.n. (11:20)
7.5.2017 923   Metuje   Praha hl.n. (8:07) - Hradec Králové hl.n. (9:51-10:04) - Trutnov hl.n. (11:20)
18.6.2017 923   Metuje   Praha hl.n. (8:07) - Hradec Králové hl.n. (9:51-10:04) - Trutnov hl.n. (11:20)
3.5.2017 925   Cidlina   Praha hl.n. 10:07, Hradec Králové hl.n. 11:51-12:04, Trutnov hl.n. 13:20
18.6.2017 925   Cidlina   Praha hl.n. 10:07, Hradec Králové hl.n. 11:51-12:04, Trutnov hl.n. 13:20
27.4.2017 926   Rozkoš   Trutnov hl.n. 12:43, Hradec Králové hl.n. 13:55-14:08, Praha hl.n. 15:48
7.5.2017 926   Rozkoš   Trutnov hl.n. 12:43, Hradec Králové hl.n. 13:55-14:08, Praha hl.n. 15:48
1.7.2017 926   Rozkoš   Trutnov hl.n. (12:43) - Starkoč (13:20-13:21) - Jaroměř (13:40-13:42) - ... - Poděbrady (14:53-14:54) - Nymburk hl.n. (15:00-15:02) - Praha hl.n. (15:48)
2.5.2017 929   Sněžka   Praha hl.n. (14:07) - Hradec Králové hl.n. (15:51-16:04) - Trutnov hl.n. (17:20)
3.5.2017 929   Sněžka   Praha hl.n. (14:07) - Hradec Králové hl.n. (15:51-16:04) - Trutnov hl.n. (17:20)
7.5.2017 929   Sněžka   Praha hl.n. (14:07) - Hradec Králové hl.n. (15:51-16:04) - Trutnov hl.n. (17:20)
18.6.2017 930   Úpa   Trutnov hl.n. (8:43) - Starkoč (9:20-9:21) - Jaroměř (9:40-9:42) - ... - Poděbrady (10:53-10:54) - Nymburk hl.n. (11:00-11:02) - Praha hl.n. (11:48)
7.5.2017 932      Trutnov hl.n. (6:43) - Hradec Králové hl.n. (7:55-8:08) - Praha hl.n. (9:48)
14.12.2016 1130      Ostrava-Svinov (8:01) - Opava východ (8:24-8:28) - Krnov (8:56-9:05) - Bruntál (9:31-9:34) - Moravský Beroun (10:11-10:12) - Olomouc hl. n. (10:53)
7.8.2017 1143   Svatopluk Čech   Tanvald 7.51, Turnov 8.35-8.44, Mladá Boleslav hl.n. 9.15-9.24, Praha hl.n. 10.37-10.40, Praha-Vršovice 10.44
17.8.2017 1143   Svatopluk Čech   Tanvald 7.51, Turnov 8.35-8.44, Mladá Boleslav hl.n. 9.15-9.24, Praha hl.n. 10.37-10.40, Praha-Vršovice 10.44
3.2.2017 1161      Ústí nad Labem hl.n. 7.27, Děčín hl.n. 7.43-7.45, Česká Lípa hl.n. 8.20-8.28, Liberec 9.43
1.7.2017 1161      Ústí nad Labem hl.n. 7.27, Děčín hl.n. 7.43-7.45, Česká Lípa hl.n. 8.20-8.28, Liberec 9.43
17.3.2017 1240      Praha hl.n. 17.42, Beroun 18.18-18.19, Příbram 18.55-18.56, Písek 19.54-19.55, Protivín 20.10-20.11, České Budějovice 20.43
10.11.2017 1240      Praha hl.n. 17.42, Beroun 18.18-18.19, Příbram 18.55-18.56, Písek 19.54-19.55, Protivín 20.10-20.11, České Budějovice 20.43
* 1241      České Budějovice 5.09, Protivín 5.40-5.40, Písek 5.52-5.55, Příbram 6.54-6.56, Beroun 7.33-7.34, Praha hl.n. 8.11
* 1242      Praha hl.n. 15.42, Beroun 16.18-16.19, Příbram 16.55-16.56, Písek 17.54-17.55, České Budějovice 18.43
15.3.2017 1247      České Budějovice 13.09, Písek 13.52-13.55, Příbram 14.54-14.56, Beroun 15.33-15.34, Praha hl.n. 16.11
* EIC 1540/1   Jantar   Warszawa Zach. 7:00, Warszawa Cent. 7:05-20, Gdańsk Gł. 10:17-20, ... Władysławowo 11:55-12:01, Jastarnia 12:26-30, Hel 12:46
* Sp 1642      Ostrava hl. n. (8:15) - Ostrava-Svinov (8:21-8:29) - Frýdlant nad Ostravicí (9:13-9:16) - Frenštát pod Radhoštěm (9:34)
23.9.2017 Sp 1642      Ostrava hl. n. (8:15) - Ostrava-Svinov (8:21-8:29) - Frýdlant nad Ostravicí (9:13-9:16) - Frenštát pod Radhoštěm (9:34)
* Sp 1643   Hostýn   Brno hl.n. (8:02) - Frenštát pod Radhoštěm (10:51)
* Sp 1644      Frenštát pod Radhoštěm (11:27) - Valašské Meziříčí (11:58)
28.10.2017 Sp 1644      Frenštát pod Radhoštěm (11:27) - Valašské Meziříčí (11:58)
* Sp 1646   Hostýn   Frenštát pod Radhoštěm (18:33) - Brno hl.n. (21:20)
29.10.2017 Sp 1646   Hostýn   Frenštát pod Radhoštěm (18:33) - Brno hl.n. (21:20)
* Sp 1650      Praha Masarykovo nádraží 16.22, Kralupy nad Vltavou 16.48-16.49, Slaný 17.25-17.26, Louny 18.20
* Sp 1651      Louny 5.29, Slaný 6.25-6.27, Kralupy nad Vltavou 7.01-7.03, Praha Masarykovo nádraží 7.32
13.9.2017 Sp 1709      Zábřeh na Moravě (13:31) - Hanušovice (13:59-14:03) - Lipová Lázně (14:59-15:04) - Jeseník (15:11)
2.4.2017 Sp 1710      Jeseník (8:54) - Lipová Lázně (9:02-9:03) - Hanušovice (9:58-10:00) - Zábřeh na Moravě (10:24)
1.4.2017 Sp 1711      Zábřeh na Moravě (15:31) - Hanušovice (15:59-16:03) - Lipová Lázně (16:59-17:04) - Jeseník (17:11)
* Sp 1720   Litava   Bojkovice (5:05) - Veselí nad Moravou (6:00 - 6:01) - Brno hl.n. (7:33)
* Sp 1722   Santon   Bylnice (5:07) - Uherské Hradiště (6:27 - 6:35) - Veselí nad Moravou (6:54 - 7:01) - Brno hl.n. (8:34)
* Sp 1729   Cimburk   Brno hl.n. (13:28) - Veselí n. Mor. (14:58 - 15:02) - Uherské Hradiště (15:20)
* Sp 1731   Hruškovice   Brno hl.n. (15:28) - Veselí n. Mor. (16:58 - 17:02) - Uherské Hradiště (17:20)
* Sp 1732   Žuráň   Uherské Hradiště (16:40) - Brno hl.n. (18:33)
16.6.2017 Sp 1732   Žuráň   Uherské Hradiště (16:40) - Brno hl.n. (18:33)
* Sp 1733   Žuráň   Brno hl.n. (17:30) - Veselí nad Moravou (18:58 - 19:02) - Bojkovice (20:00 - 20:02) - Bylnice (20:37)
* Sp 1832   Želivka   Zruč nad Sázavou 15.59, Kácov 16.22-16.26, Ledečko 16.55-16.57, Sázava 17.06-17.09, Čerčany 17.47-17.59, Praha hl.n. 18.40
* Sp 1927      Brno hl.n. (8:06) - Mutěnice zastávka (9:14)
* Sp 1928      Mutěnice zastávka (17:00) - Brno hl.n. (18:15)
* Sp 1960      Plzeň hl.n. (7:02) - Klatovy (7:52-8:04) - Železná Ruda-Alžbětín (9:12)
* Sp 1962      Plzeň hl.n. (11:02) - Klatovy (11:52-12:04) - Železná Ruda-Alžbětín (13:12)
* Sp 1964      Plzeň hl.n. (15:02) - Klatovy (15:52-16:04) - Železná Ruda-Alžbětín (17:12)
* Sp 1965      Železná Ruda-Alžbětín (14.45) - Klatovy (15.54-16.06) - Plzeň hl.n. (16.56)
26.7.2017 Os 3104      Ostrava hl.n. (13:21) - Valašské Meziříčí (15:18)
* Os 3120      Ostrava hl.n. (4:24) - Frýdek-Místek (5:00-5:01) - Frenštát pod Radhoštěm město (5:45)
* Os 3121      Frenštát pod Radhoštěm (4:55) - Ostrava hl.n. (6:06)
* Os 3123      Frenštát pod Radhoštěm město (5:52) - Frenštát pod Radhoštěm (5:54-5:55) - Frýdek-Místek (6:30-6:34) - Ostrava hl.n. (7:08)
* Os 3124      Ostrava hl.n. (6:51) - Frenštát pod Radhoštěm (8:10)
* Os 3125      Frenštát pod Radhoštěm (6:55) - Frýdek-Místek (7:30-7:34) - Ostrava hl.n. (8:08)
* Os 3126      Ostrava hl.n. (7:52) - Frenštát pod Radhoštěm město (9:15)
17.7.2017 Os 3126      Ostrava hl.n. (7:52) - Frenštát pod Radhoštěm město (9:15)
* Os 3127      Frenštát pod Radhoštěm město (8:50) - Ostrava hl.n. (10:08)
* Os 3128      Ostrava hl.n. (8:51) - Frenštát pod Radhoštěm (10:12)
Strana: 1 2 3































766.84

Našli jste chybu?